Україна і Туреччина створили СП з виробництва зброї

Поділитися
Україна і Туреччина створили СП з виробництва зброї Спільне підприємство налагодить серійне виробництво нових зразків сучасного озброєння
"Укрспецекспорт" підписав угоду з турецькою Baykar Defence.

Україна і Туреччина створили спільне підприємство у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологій. Про це інформує прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

Зокрема, підписаний договір між компаніями Укрспецекспорт і Baykar Defence.

Зазначено, що головне завдання спільного підприємства – об'єднати потужності оборонних комплексів двох країн для серійного виробництва нових зразків сучасного озброєння для власних армій.

"Одним з перших проектів спільного підприємства стане розробка безпілотного літального апарата нового покоління. Цей дрон зможе вести детальну розвідку з найвищих ешелонів польоту, годинами перебувати в повітрі, розвивати значну крейсерську швидкість і наносити удари широким спектром високоточного озброєння", – йдеться в повідомленні.

В РНБО підкреслюють, що такі можливості нового дрона стануть можливими завдяки широкому використанню композитних матеріалів, цифрових технологій, а також двигунів українського виробництва, здатних надійно працювати в екстремальних умовах.

Також нові двигуни повинні забезпечити високу вантажопідйомність БПЛА, який "буде нести велику кількість озброєння, навіть у порівнянні зі звичайними літаками штурмової авіації".

В РНБО очікують, що створення спільного підприємства дозволить підвищити обороноздатність України і Туреччини.

Раніше повідомлялося, що Україна уклала з Туреччиною договір на постачання зброї для української армії, зокрема, було підписано угоду про купівлю Україною турецьких оперативно-тактичних безпілотних літальних апаратів "Bayraktar TB2".

Турецький безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 є модифікацією Bayraktar Block і відноситься до класу тактичних середньовисотних безпілотників з великою тривалістю польоту. Довжина безпілотника 6,5 м, розмах крила 12 м, радіус дії 150 км, максимальна злітна маса 650 кг

Автор DT.UA Дмитро Менделєєв раніше писав про те, що закупівля за кордоном озброєнь і військової техніки, може здійснюватися лише на умовах локалізації на території України понад 50% виробничого циклу. За його словами, необхідно створити реальні механізми виконання офсетних контрактів.

Детальніше про найважливіші кроки з реформування оборонної промисловості читайте у статті Дмитра Менделєєва "ОПК-2019: 5 життєво важливих змін" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі