У Києві створять центр кардіохірургії рівня країн Західної Європи

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
У Києві створять центр кардіохірургії рівня країн Західної Європи На базі ЦДКК створять центр кардіохірургії світового рівня
Медичний заклад буде створено на базі ЦДКК.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії (ЦДКК) і швейцарський медичний фонд "Серце Євразії" (EurAsia Heart Foundation) створять на базі ЦДКК міжнародну медичну установу, яка буде надавати висококваліфіковану допомогу четвертого рівня пацієнтам з країн Європи та Азії.

Керівник фонду "Серце Євразії" видатний кардіохірург професор Пауль Фогт в інтерв'ю DT.UA зізнався, що порівняно з євразійськими центрами, в яких він працював, якість надання допомоги в Центрі дитячої кардіології відповідає високим європейським стандартам, саме тому його фонд для співпраці обрав київський Центр.

"З професором Ємцем (керівник ЦДКК – ДТ) я познайомився кілька років тому, коли відвідував Київ. Ми певний час співпрацювали, а потім у нас виникла ідея створити міжнародний Центр. Проблема в тому, що є дуже багато пацієнтів, котрі їдуть у країни Західної Європи, витрачаючи всі свої гроші на лікування, навіть продаючи власне житло. Або родичі гуртом збирають кошти, щоб хтось міг поїхати в іншу країну для кардіохірургічного лікування. Нерідко ці люди бувають незадоволені результатом, та ще й втрачають при цьому всі свої заощадження та майно", - сказав Фогт.

" І ми вирішили створити центр за європейськими стандартами, в якому такі пацієнти за справедливу й розумну ціну зможуть отримати найвищу якість лікування. Наша мета - створити тут центр із найвищою якістю оснащення та послуг, як у країнах Західної Європи. І це - реалістична мета. Звісно, нам потрібен уже готовий висококваліфікований медичний центр, і такий ми знайшли в Києві. Особливо приваблює те, що це не лише медична установа. Тут створено цілу школу дитячої кардіології та кардіохірургії", - поділився планами кардіохірург.

При цьому в Центрі будуть чекати пацієнтів з усіх країн.

"Ви, мабуть, знаєте, що тепер практикується медичний туризм, який охоплює весь світ. Є компанії у США, котрі пропонують пацієнтам із Китаю або інших країн Азії так звану "другу думку" (second opinion). Пацієнти з Європи їдуть в Індію або Таїланд. Пацієнти з Близького Сходу подорожують у США. Медичний туризм - глобальний феномен. Тому в центрах, із якими ми працюємо, ми чекаємо на всіх пацієнтів. Звісно, крім пацієнтів з України, чекаємо на пацієнтів із країн Східної Європи та Центральної Азії", - розповів Фогт.

Читайте повністю інтерв'ю Лідії Суржик з Паулем Фогтом "Серце Євразії" в серці України у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі