Рада прийняла безвізовий закон про порядок видворення нелегальних мігрантів

Поділитися
Рада прийняла безвізовий закон про порядок видворення нелегальних мігрантів Україна отримала механізм видворення мігрантів © Нігіна Бероєва / Facebook
В Україні досі не було механізму видворення нелегальних мігрантів. Прийняті європейські норми.

Верховна Рада схвалила зміни до законів щодо положень судового захисту іноземців та осіб без громадянств і врегулювання окремих питань, пов'язаних з протидією нелегальній міграції. Законопроект №3159 у другому читанні підтримали 228 народних депутатів.

Згідно з ухваленим рішенням, строк затримання іноземців та осіб без громадянства в пунктах тимчасового перебування, якщо вони незаконно перебувають в Україні, не може перевищувати шість місяців. Якщо умови для їх видворення відсутні, такий строк може бути збільшений, але не більше ніж на 12 місяців.

Член профільного комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Георгій Логвинський пояснив: "Якщо людина за рішенням суду має бути видворена за межі території України, але у нас не було механізму, як це здійснювати. Ми дали такий механізм, при цьому врахували дотримання прав людини у питанні протидії нелегальній міграції".

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, прийняття даного закону необхідно в рамках виконання Плану дій для лібералізації візового режиму з ЄС.

Нагадаємо, 20 квітня Європейська комісія подала Європарламенту і Ради ЄС пропозиції щодо лібералізації візового режиму з Україною.

Детальніше про перспективи безвізового режиму України з Євросоюзом читайте в інтерв'ю ZN.UA з Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі