Постпред президента України в АРК прокоментував бажання окупантів змінити назву Криму

Поділитися
Постпред президента України в АРК прокоментував бажання окупантів змінити назву Криму Спроба зміни назви Криму є абсолютно неправомірною, каже Кориневич © krymr.com
Окупанти не виключають введення другої назви для регіону – Таврида.

Постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич вказав на неправомірність будь-якої спроби російських окупантів перейменувати півострів. Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Укрінформ".

"Тепер ми бачимо, що вони переходять до нового етапу інформаційних заходів, що, мовляв, Крим треба перейменувати, тому що є інша частина – там колись були давньогрецькі міста-поліси. Безумовно, ми з повагою ставимося до грецької частини історії Криму. Але будь-яка спроба зміни назви Криму є абсолютно неправомірною дією окупаційної влади", - заявив Кориневич.

Він підкреслив, що Кримський півострів визнано міжнародним правом автономною республікою у складі України й пропозиції РФ не мають нічого спільного із реальністю.

Раніше представник окупаційної влади незаконно анексованого Росією Криму Георгій Мурадов не виключив введення другої назви для території – Таврида. Він вважає, що Криму можна дати ще одну назву за прикладом Північної Осетії-Аланії та Якутії-Сахи.

Як відомо, на території Криму 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом "референдум", за результатами якого Росія "включила" Крим до свого складу. Ані Україна, ані ЄС, ані США не визнали результати голосування на "референдумі". Президент РФ Володимир Путін два дні потому оголосив про "приєднання" Криму до Росії.

Дипломат Максим Кононенко у своїй статті для DT.UA пише, що російська окупація Криму - це надовго. На його думку, щоб надовго не перетворилося на назавжди, Україна повинна протиставити російському агресору послідовну, системну та консолідовану політику невизнання, розраховану на далеку перспективу.

Докладніше про необхідність активізації зусиль у цьому напрямку читайте в статті Кононенка "П'ять років окупації Криму: в пошуках політики невизнання" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі