На передовій загинув старшина Нацгвардії

Поділитися
На передовій загинув старшина Нацгвардії Артилерист Дмитро Антиков загинув під час виконання бойового завдання © Бригада швидкого реагування НГУ
Двоє українських військовослужбовців отримали поранення, ще один – бойову травму.

Під час виконання бойового завдання в зоні проведення операції Об'єднаних сил у середу, 23 жовтня, загинув боєць Бригади швидкого реагування Національної гвардії України Дмитро Антиков.

"У нашій бригаді сталася гірка втрата. 23 жовтня під час виконання бойового завдання на передовій трагічно загинув головний старшина 2-ї гаубичної артилерійської батареї Дмитро Антиков. Він був чудовим побратимом і професійним артилеристом, віддано любив свою дружину, допомагав і підтримував друзів і був справжнім патріотом України", - повідомили на офіційній сторінці підрозділу в Facebook.

У прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил уточнили, що під час бойових дій з початку доби загинув один український військовослужбовець, двоох було поранено, ще один – отримав бойову травму.

Бойовики російсько-окупаційних формувань 16 разів порушили режим припинення вогню, активно застосовуючи ствольну артилерію, бронетехніку і піхотну зброю.

11 обстрілів було зафіксовано в зоні відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", ще п'ять – у зоні відповідальності ОТУ "Північ".

Водяне на Донеччині окупанти накрили вогнем з гаубиць калібру 122 міліметри, випустивши 11 снарядів по позиціях Збройних сил України. Двічі по Пищевику і двічі по Павлополю противник відкривав вогонь зі станкових (СПГ) і ручних протитанкових гранатометів (РПГ) і великокаліберних кулеметів. Позиції поблизу Тарамчука бойовики обстрілювали з великокаліберних кулеметів, а по Старогнатівці вели вогонь зі стрілецької зброї.

Зайцеве на Луганщині зазанло обстрілу з автоматичних станкових гранатометів (АГС) і великокаліберних кулеметів. Луганське противник тричі обстріляв з РПГ і великокаліберних кулеметів. По Кримському вела вогонь ворожа БМП-1, також бойовики задіяли АГС і великокаліберні кулемети.

Як повідомлялося, 17 липня учасники ТКГ у Мінську погодили початок "хлібного перемир'я" з півночі 21 липня, а також обговорили підготовку до обміну утримуваними особами.

У перший же день перемир'я бойовики обстріляли позиції ЗСУ з БМП, і двоє українських військовослужбовців загинули, підірвавшись на вибуховому пристрої. 6 серпня в результаті обстрілу Павлополя загинули четверо українських морських піхотинців. Усього за час перемир'я в зоні ООС загинули 28 українських військовослужбовців.

Перед цим ТКГ 19 червня та 2 липня не змогли узгодити чергове "хлібне перемир'я". Також росіяни зірвали оголошення "великоднього перемир'я".

Однак 26 червня українські підрозділи під контролем ОБСЄ були відведені від Станиці Луганської. Однак після відведення військ вогнева активність окупантів в зоні ООС лише посилилася. Тим не менш, 1 жовтня Володимир Зеленський повідомив про погодження так званої "формули Штайнмаєра" й анонсував виведення українських військ із Золотого і Петрівського.

Детальніше про виведення підрозділів Об'єднаних сил з займаних позицій і прогнозовані наслідки цього кроку читайте в матеріалі Юрія Бутусова "Війна Зеленського: чи можна зупинити Путіна розведеннням?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі