Міноборони замовило першу партію бронеавтомобілів "Барс-8" для ЗСУ

Поділитися
Міноборони замовило першу партію бронеавтомобілів "Барс-8" для ЗСУ Бронеавтомобіль "Барс-8" на параді на честь Дня Незалежності України у 2018 році © Український Мілітарний Портал
Перша партія для української армії буде складатися з шести бронеавтомобілів. Поки невідомо, до якого підрозділу будуть передані бойові машини.

Міністерство оборони України замовило для Збройних сил першу партію броньованих автомобілів "Барс-8", які не так давно закінчили проходити всі етапи державних випробувань і були офіційно прийняті на озброєння, повідомляє "Український мілітарний портал".

Перша партія для української армії буде складатися з шести бронеавтомобілів. Поки невідомо, до якого підрозділу будуть передані бойові машини.

"Барс-8" оснащений шасі підвищеної прохідності Dodge Ram з колісною формулою 4х4 з 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins, має протимінне бронювання днища та балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2 разом із системами забезпечення життєдіяльності екіпажу. Машина може перевозити до 10 бійців десанту.

Держвипробування "Барс-8" почалися у лютому 2017 року і тривали до початку 2019 року. За цей час бронеавтомобіль пройшов весь необхідний комплекс тестів, у тому числі ходові випробування, вогневі випробування і краш-тест.

14 березня 2019 року на загальновійськовому полігоні ЗСУ пройшли випробування бронеавтомобіля "Козак-2", призначеного до постановки на озброєння.

Раніше в Україні завершили випробування модернізованих зенітних комплексів "Куб" і "Тор". Повернення комплексів на озброєння протиповітряної оборони Сухопутних військ підвищить потенціал ЗСУ та української системи протиповітряної оборони.

Як повідомлялося, нові українські бойові машини - реактивна система залпового вогню "Верба" і пускова установка для реактивних систем "Вільха" почали виробляти на Шепетівському ремонтному заводі (ШРЗ); передбачається, що перші штатні підрозділи української армії, озброєні новими системами, будуть сформовані вже цього року.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі