Милованов позитивно відгукнувся про хід переговорів з МВФ

Поділитися
Милованов позитивно відгукнувся про хід переговорів з МВФ Милованов впевнений, що український уряд все робить правильно
Милованов додав, що загалом Україна зробила все, чого хотів МВФ, однак країні потрібно зробити ще багато чого "на технічному рівні".

Хід переговорів з Міжнародним валютним фондом загалом оцінюється позитивно; українська делегація вважає, що незабаром зможе домогтися затвердження розширеної програми фінансування МВФ для України, заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов за результатами візиту у Вашингтон 19 жовтня, повідомляє "Укрінформ".

"Щодо МВФ я дуже позитивно налаштований. Думаю, нам просто потрібно продовжувати роботу, і через два тижні, я сподіваюся, вони приїдуть на хороший результат... Зараз у МВФ трошки інша проблема: український парламент прийняв близько 70-ти законопроектів за останні п'ять тижнів, багато з яких чекали роками... МВФ потрібен час для того, щоб вивчити ситуацію й те, що Україна встигла зробити. Звичайно, нам потрібно прийняти бюджет – вони хотіли б подивитися, яким буде бюджет", – заявив міністр.

Милованов додав, що загалом Україна зробила все, чого хотів МВФ, однак країні потрібно зробити ще багато чого "на технічному рівні".

"Важливий ринок землі: вони хочуть подивитися, як це буде розвиватися. Але я впевнений, що ми змогли довести, що ми серйозний уряд", – додав він.

Як повідомлялося, 26 вересня місія МВФ після двотижневого перебування в Києві залишила Україну, не підписавши угоди з урядом про нову програму співпраці. Консультації керівництва Мінфіну і Нацбанку з представниками Фонду продовжилися на Щорічних зустрічах МВФ і Світового банку, що стартували у Вашингтоні 14 жовтня.

Українська сторона розраховує на узгодження нової трирічної програми на 5-6 млрд доларів. Однак переговори ускладнюються через невизначеність із державним "Приватбанком". Його колишні власники Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов оскаржують в судах законність націоналізації банку, і українські суди вже прийняли ряд рішень на користь позивачів.

21 грудня 2016 року "Приватбанк" перейшов у державну власність. Держава отримала 100% в його капіталі, фінустанову було докапитализировано на суму 116,8 млрд грн. В кінці червня 2017 року Кабмін вирішив докапіталізувати банк ще на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ та висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Сьогодні суди різних інстанцій розглядають сотні проваджень, пов'язаних із "Приватбанком".

Докладніше читайте в статті Юлії Самаевой "Схема Optima" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі