Київський завод розробив новий кулеметно-гранатометний модуль

Поділитися
Київський завод розробив новий кулеметно-гранатометний модуль Кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили ворога © Укроборонпром
Комп'ютеризований модуль може встановлюватися як на колісні та гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об'єкти.

ДП "Київський бронетанковий завод" розробив новітній кулеметно-гранатометний модуль для бойової техніки.

Як повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром", на модуль встановлена інноваційна комп'ютерна система управління вогнем "Каштан", розроблена київським "НВП "АТ-системи" та призначена для дистанційного управління зброєю з прицільними відеокамерами.

Особливістю системи "Каштан" є те, що вона будується на базі електроніки універсального захищеного комп'ютера і мікропроцесорів. Тут використані всі сучасні підходи до автоматизованих систем відеоконтролю, інтелектуальної обробки зображень і управління. До системи можна підключити відеокамери різного типу і різної кількості.

Можливості системи "Каштан" дозволяють вести спостереження за ціллю вдень на відстані 1800-8000 м і 600-2000 м вночі. Вона виявляє цілі типу БМП на дальності 500-4000 м за 15 секунд.

Кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних та низьколетячих об'єктів. Він може встановлюватися як на колісні та гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об'єкти.

Озброєння складається з 30 мм автоматичної гармати ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом 400 пострілів, спареного з гарматою кулемета КТ-7,62 або ПКТ з боєкомплектом 2000 патронів, 30 мм автоматичного гранатомета АГ-17, 81мм комплексу постановки димових завіс 902В "Хмара". За вимогою замовника можна встановити ПТРК.

Як писав Валентин Бадрак у статті "Збройне випробування президента" на сторінках "Дзеркала тижня. Україна", президент Петро Порошенко на засіданні РНБО 27 січня вказав на необхідність розробки і закупівлі для Сухопутних військ ЗСУ ракетного озброєння в рамках проекту "Вільха", комплексів крилатих ракет на основі технічних рішень проекту "Нептун", нових зразків артилерійських систем, високоточних ракет і боєприпасів, протитанкових ракетних комплексів, нових засобів автоматизації артилерійських підрозділів, автоматизованих комплексів розвідки. Особливу увагу Порошенко звернув на безпілотні літальні апарати, у тому числі ударні, бронетранспортери нового покоління, засоби зв'язку та управління, навігаційну апаратуру, технології і матеріали космічної розвідки.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі