Катастрофа "Боїнга-777": Нідерланди разом із звітом представлять реконструкцію літака

Поділитися
Катастрофа "Боїнга-777": Нідерланди разом із звітом представлять реконструкцію літака 13 жовтня буде представлений фінальний технічний звіт по катастрофі "Боїнга-777" © РИА Новости
У рамках слідства нідерландські експерти провели тривимірну реконструкцію частини судна.

Представник Ради з безпеки Нідерландів Сара Ферной заявила, що 13 жовтня буде представлений фінальний технічний звіт по катастрофі "Боїнга-777". Під час презентації журналістам покажуть реконструкцію частини літака, зроблену експертами в рамках слідства, передає Укрінформ.

"Результати розслідування представить голова Ради з питань безпеки Нідерландів. Після цього журналісти зможуть відзняти реконструкцію частини повітряного судна", - сказала вона.

Уточнюється, що в рамках слідства експерти провели тривимірну реконструкцію частини судна. Фахівці зосередилися на кабіні пілота і частини секції бізнес-класу, знайдених на місці катастрофи.

В Радбезі також зазначили, що слідство ставило завданням розслідувати такі питання, як причини катастрофи, політ літака над зоною конфлікту, ступінь моральних і фізичних страждань пасажирів літака, а також чому родичі загиблих в Нідерландах не могли кілька днів отримати підтвердження, чи були близькі на борту.

Читайте також: Голландські експерти продовжать досліджувати уламки Боїнга в Україні

Нагадаємо, пасажирський Boeing був збитий в Донбасі 17 липня 2014 року. На борту літака, що слідував рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, перебували 298 осіб. У результаті катастрофи всі пасажири і члени екіпажу загинули. Розслідуванням катастрофи займається міжнародна слідча група під керівництвом Нідерландів.

11 серпня слідча група з Нідерландів отримала фрагменти ракети, випущеної з російської системи протиповітряної оборони "Бук", яка може бути тією самою, яка рік тому збила малайзійський авіалайнер "Боїнг 777", в результаті чого загинули 298 осіб.

Нідерланди планують опублікувати звіт про катастрофу "Боїнга" в Донбасі 13 жовтня. Про те, де і як саме відбудеться знайомство журналістів і широкої публіки з доповіддю, буде оголошено додатково.

29 липня, Росія заблокувала резолюцію Ради безпеки ООН про трибуналі у "Боїнгу", ставши єдиною країною проголосувала проти. Ще три країни (Китай, Венесуела і Ангола) утрималися. Інші держави, які підтримали ідею трибуналу, висловили глибоке розчарування таким рішенням Росії, а деякі країни різко засудили спроби Росії "сховатися" за правом вето.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі