Для фігуранта севастопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Сейтосманова запросили 17 років колонії

Поділитися
Для фігуранта севастопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Сейтосманова запросили 17 років колонії Енвера Сейтосманова затримали в минулому році © Крымская солидарность/Facebook
Також сторона звинувачення хоче обмежити свободу кримчанина після колонії.

Сторона звинувачення запросила 17 років колонії суворого режиму для фігуранта севастопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Енвера Сейтосманова, повідомила у Facebook "Кримська солідарність". Також прокурор подав клопотання про обмеження свободи політв'язня після звільнення з колонії.

"Сьогодні 4 грудня 2019 року в Південному окружному військовому суді в ході дебатів сторін прокурор Ігор Надолинський запросив для Енвера Сейтосманова, якого звинуватили в осередку організації "Хізб ут-Тахрір" – 17 років в'язниці", - йдеться в повідомленні.

Крім того, прокурор запросив на 1 рік і 6 місяців обмеження волі після того, як Сейтосманова звільнять з колонії. Зокрема, це означає, що Сейтосманов не зможе: виходити з дому, квартири чи іншого житла з 23:00 до 6:00 без згоди спеціального держоргану; виїжджати за межі території муніципального утворення, де він проживатиме після відбуття покарання, не змінювати місця проживання чи перебування. Також кримчанин повинен буде "відзначатися" два рази на місяць у спеціалізованому органі.

Раніше повідомлялося, що Енвера Сейтосманова в СІЗО поставили на спеціальний профілактичний облік. Це зробили через те, що кримчанина звинувачують в "терористичній діяльності".

Нагадаємо, в травні 2018 року російські силовики провели обшуки в селі Байдари (Орлине) в анексованому Криму, в результаті чого затримали братів Эрнеса і Енвера Сейтосманових. Пізніше Эрнеса Сейтосманова відпустили, а його брата звинуватили в організації місцевого осередку партії "Хізб ут-Тахрір", яку в РФ називають "терористичною організацією".

У 2015 році окупанти приходили з обшуком у будинок Эрнеса Сейтосманова. Брати Сейтосмановы є родичами фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір" Нурі Примова, який відбуває покарання за сфабрикованим звинуваченням.

Генеральна Асамблея ООН у своїх резолюціях неодноразово засуджувала переслідування кримських татар з боку країни-окупанта і закликала Росію дотримуватися прав людини. 22 грудня 2018 року Генеральна Асамблея ООН прийняла нову резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь, Україна".

Вона стала третьою ініційованої Україною і прийнятою Генасамблеєю ООН за останні два роки. При цьому Росія не виконала жодної вимоги попередніх резолюцій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі