Японія планує здійснити точну посадку зонда на Місяць

Поділитися
Японія планує здійснити точну посадку зонда на Місяць Японія відправить зонд на Місяць © NASA
Контракт на розробку місячного зонда підписаний з компанією Mitsubishi Electric.

Компанія Mitsubishi Electric підписала контракт з Японським агентством аерокосмічних досліджень (JAXA) про створення першого японського місячного зонда, який буде відправлений на поверхню супутника Землі у 2019 році. Повідомлення про це було поширене виданням Nikkei.

Вартість проекту, в якому крім JAXA будуть брати участь також кілька японських інститутів, становить 18 мільярдів йен (164 мільйона доларів). Зонд зможе здійснити посадку з точністю близько 100 метрів, у порівнянні з іншими апаратами, похибка для яких становить близько кілометра.

Вага апарату, який поки не отримав назву, становить 130 кілограм, він не призначений для повернення на Землю. Зонд почне зйомку місячної поверхні ще в ході польоту. Порівняння цих даних з фотографіями, які були отримані за допомогою супутника Kaguya у 2007 році, допоможе точно визначити місце посадки.

Зонд буде відправлений у космос з Uchinoura Space Center JAXA за допомогою японської ракети-носія Epsilon. Технології, відпрацьовані в ході японської місячної місії, будуть використовуватися при запуску марсіанського зонда, наміченого японським агентством на 2022 рік.

Раніше повідомлялося про те, що в грудні 2015 року Японський зонд Akatsuki успішно вийшов на орбіту Венери після того, як його запуск зазнав невдачі у 2010 році.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі