Вчені оцінили можливість повернення електрокара Маска на Землю

Поділитися
Вчені оцінили можливість повернення електрокара Маска на Землю Tesla зіткнеться з Землею з імовірністю 6% © twitter.com/elonmusk
У найближчі кілька мільйонів років Tesla зіткнеться з Землею з імовірністю 6%.

Вчені підрахували, які шанси того, що електрокар Ілона Маска, який був запущений в космос за допомогою ракети Falcon Heavy, зіткнеться з Землею чи Венерою, повідомляє ВВС.

Наголошується, що електрокар пробуде в космосі найближчі кілька десятків мільйонів років. При цьому, ймовірність того, що він зіткнеться з Землею, становить 6%. Для Венери така ймовірність набагато нижча: 2,5%. Дослідники підкреслюють, що падіння автомобіля на планету не спричинить серйозних наслідків, оскільки до того часу більша його частина буде зруйнована.

У ході дослідження вчені створили і проаналізували 240 комп'ютерних симуляцій, які допомогли їм встановити, як автомобіль буде вести себе в космосі протягом 3,5 мільйонів років. У вчених було два припущення: машина залишиться біля внутрішніх планет Сонячної системи або відправиться до поясу Койпера.

На думку дослідників, автомобіль буде пролітати повз Землю приблизно кожні 30 років.

У вівторок, 6 лютого, важка ракета Falcon Heavy стартувала з космодрому центру імені Кеннеді в штаті Флорида. На борту судна знаходиться особистий автомобіль Маска - Tesla Roadster червоного кольору. У його салоні грає композиція Space Oddity Девіда Боуї.

Згодом, засновник компаній Ілон Маск опублікував відеозапис, на якому зафіксовано його особистий автомобіль Tesla Roadster на земній орбіті, а потім і останню фотографію автомобіля перед польотом того в бік Марса і поясу астероїдів.

Лабораторія реактивного руху NASA внесла в базу космічних об'єктів Сонячної системи автомобіль Tesla Roadster, запущений в космос компанією SpaceX за допомогою ракети-носія Falcon Heavy.

Раніше повідомлялося, що Космічне командування Військово-Повітряних сил США (Air Force Space Command - ред.) занесло машину Ілона Маска до каталогу супутників під номером 43205.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі