Український проект "марсіанського літака" увійшов до топ-5 міжнародного конкурсу NASA

Поділитися
Український проект "марсіанського літака" увійшов до топ-5 міжнародного конкурсу NASA Український проект літака для подорожей по Марсу отримав міжнародне визнання
Підготовлений українськими винахідниками проект посідає у голосуванні третє місце.

Український проект Mars Hopper увійшов в топ-5 світового хакатона NASA SpaceApps Challenge, зібравши 8216 голосів. Представлений українцями проект "марсіанського літака" раніше також був відібраний серед 128 проектів з усього світу в 25 кращих проектів категорії "вибір людей".

Лідером голосування став проект команди з Бангладеш Martian Oasis (8422 голосів), друге місце отримав македонський проект Avis (8364 голосів). У п'ятірку фаворитів також увійшов проект команди з Білорусі "Wake up NEO...", що зібрав 5637 голосів, а також американський Gypnos (4035 голосів).

Голосування за кращий проект триває, прийняти в ньому участь може кожен бажаючий. Команда, яка переможе, отримає запрошення на екскурсію до космодрому США. Українські винахідники, однак, кажуть, що ведуть боротьбу за престиж України, яка має всі шанси на перемогу, незважаючи на те, що бере участь у даному конкурсі вперше.

Mars Hopper – це проект літака для польотів в розрідженій марсіанській атмосфері. Апарат використовує в якості палива вуглекислий газ. За висновком української команди, необхідні для створення його прототипу технології вже давно використовуються в осмонавтике.

Раніше повідомлялося про те, що NASA планує побудувати житловий модуль для польотів на Марс. За розрахунками інженерів, розробка модуля обійдеться в 55 мільйонів доларів. Діючий прототип планується створити вже до 2018 року, а в 2020 він буде випробуваний біля Місяця. В реальних умовах польоту на Червону планету модуль буде випробуваний в 2030-х роках.

У той же час, аерокосмічна компанія SpaceX заявила про плани відправити космічний корабель на Марс не пізніше 2018 року. Корабель для марсіанських місій отримав назву "Червоний Дракон" (Red Dragon). У разі успіху місії, SpaceX стала першою комерційною компанією, яка відправила корабель на Марс.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі