Опубліковано кольоровий знімок першої міжзоряної комети

Поділитися
Опубліковано кольоровий знімок першої міжзоряної комети Комета була відкрита в серпні © Gemini observatory
Знімок комети був зроблений в ніч з 9 на 10 вересня.

Астрономи обсерваторії Gemini отримали кольоровий знімок першої міжзоряної комети C/2019 Q4 (Borisov). Як повідомляється на сайті обсерваторії, знімок об'єкта був зроблений в ніч з 9 на 10 вересня.

На знімку можна помітити доволі довгий хвіст комети, що утворений внаслідок викиду речовини з її поверхні. Комети відрізняються від інших космічних об'єктів саме наявністю такого хвоста. C/2019 Q4 (Borisov) стала першим відомим міжзоряним об'єктом, у якого була помічена подібна структура.

Комета була відкрита кримським астрономом Геннадієм Борисовим в серпні. За словами вченого, комета рухається на швидкості 30 кілометрів на секунду відносно Сонця і в січні зблизитися з ним на мінімальну відстань. А в грудні комета підійде на мінімальну відстань до Землі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Єдиним відомим на даний момент міжзоряним тілом є астероїд Оумуамуа. Міжзоряний астероїд був виявлений в Сонячній системі в жовтні минулого року. Небесне тіло має незвичайну сигароподібну форму, а його довжина-близько 400 метрів, у 10 разів більша, ніж ширина.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі