Ноутбук Samsung 350U2B - портативний і швидкий

Поділитися
Портативний, продуктивний і «довгограйний» від батареї - саме ці якості ми хочемо бачити у першу чергу, обираючи собі компактний ноутбук для роботи і домашнього дозвілля. Схоже, на цих характеристиках акцентували увагу і розробники, які створювали модель Samsung 350U2B.

Зовнішній вигляд

Нейтральний сріблясто-сірий колір не викликає настільки бурхливих емоцій, як блискучий глянець
із хитромудрою текстурою або блискучий метал, але тим не менше - апарат виглядає відмінно. Влучно застосувати мінімалізм теж треба вміти, і нам здається, у даному випадку це вдалося.

Верхня кришка зроблена з пластику, фактура поверхні якого схожа на шліфований матовий алюміній. Візуально на кришці виділяється б
ільш темна нижня частина. «Шорсткувата» фактура поверхні кришки не дає з'явитися відбиткам пальців, і ноутбук виглядає доглянутим навіть без частих протирань. Ми впевнені, що і дрібні подряпини, якби вони з'явилися на кришці, просто «загубляться» на такій поверхні.

Звикнувши користуватися 15,6 дюймовим ноутбуком, і взявши в руки Samsung 350U2B, відразу ловиш себе на думці: а навіщо я постійно тягаю за собою всі ці зайві кілограми?! Ноутбук разом
із батареєю важить 1,4 кг. Навіть не будемо говорити про те, що 350U2B легко брати з собою всюди - це очевидно.

Поглянувши на нижню частину пристрою, ми були невимовно здивовані його монолітністю: ж
одних знімних кришечок і відсіків, навіть для акумулятора! Як виявилося, днище пристрою знімається повністю, а потрібні гвинти заховано за гумовими ніжками. Чесно кажучи, пристрій не розраховано на самостійне обслуговування користувачем, і це може спричинити певні проблеми. Наприклад, коли захочеться збільшити швидкодію комп'ютера шляхом заміни встановленого HDD на високошвидкісний SSD. Або при бажанні збільшити ємність оперативної пам'яті. Втім, більшість реальних користувачів пристрою не будуть перейматися такими речами, як upgrade, тому цей нюанс їх не засмутить. Ми ж не змогли утриматися від спокуси і зняли нижню кришку, щоб побачити акумулятор. Він величезний - на півноутбука. Втім, і автономність батарея забезпечує чудову, але про це згодом.

Ергономіка

В області клавіатури використана металева накладка. Треба в
важати, вона покликана забезпечити клавіатурному блоку необхідну міцність на «прогин». Ну що ж, із завданням своїм накладка може успішно впоратися - клавіатурна панель не «просідає» навіть під значним зусиллям пальців.

Клавіші тут острівного типу. Сама по собі клавіатура дуже зручна для роботи, за винятком хіба що щільно розташованих дрібни
х клавіш управління курсором «вгору» і «вниз». В іншому - все просто ідеально.

Тачпад не дуже великий. Але покриття хороше, палець ковзає «як по маслу», легко «наосліп» знаходить м
ежі сенсорної області, адже тачпад дещо втоплений відносно корпусу. Здвоєна кнопка перед сенсорною панеллю натискається без зайвих зусиль, лівий і правий клік спрацьовує чітко.

Якщо захочете підключити до ноутбука периферію, то побачите, що інтерфейсних роз'ємів не дуже багато. USB роз'ємів всього два. Малувато. Наприклад, у моєму робочому ноутбуці в одному USB порту розташований міні-ресівер бездротової миші, а ще один практично завжди займає флешка з резервних копій поточних робочих матеріалів. Маючи два порти, мені довелося б відключати щось при бажанні підключити до ноутбука домашній МФУ, цифровий фотоапарат, зовнішній драйв або ще одну флешку. Звичайно, власникам Samsung 350U2B для збільшення кількості роз'ємів можна використовувати USB-хаб, але все ж це не оптимальний вихід.
Окрім того, жоден з портів не відповідає специфікації USB 3.0. Дуже шкода. Адже кількість флешок і зовнішніх дисків з високошвидкісним інтерфейсом USB 3.0 буде збільшуватися з кожним днем.

Зі
з'єднаним роз'ємом мікрофону і навушників можна примиритися, адже в ноутбуці і так є мікрофон. Специфічний VGA - відеовихід з використанням спеціального перехідника також не проблема. Тим паче цей аналоговий інтерфейс стрімко йде в минуле, поступаючись сучасному HDMI. Останній в ноутбуці представлений в «нормальному» повнорозмірному вигляді, тому складнощів з підключенням моніторів і телевізорів з цифровими інтерфейсами не буде: тут підійде або стандартний HDMI кабель, або перехідник HDMI-DVI.

Роз'єм мережного адаптера маленький на вигляд, але він «розсовується» під повноцінний штекер мережевого кабелю. Підтримується повнодуплексна гігабітна мережа, а бездротові інтерфейси представлені Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 3.0.

Оснащення

Продуктивність моделі для компактного рішення більш ніж достатня. Процесору Intel Core i3 2330M з частотою 2,2 ГГц позаздрять багато
десктопів: архітектура останнього покоління Sandy Bridge, чотири віртуальних виконавчих ядра завдяки підтримці Hyper Threading. На цьому ноутбуці цілком стерпно можна монтувати домашнє відео або конвертувати його в мобільні формати, ріпити DVD із зовнішнього USB приводу або образів тощо. У багатьох компактних ноутбуках через слабкі процесори при таких завданнях виходить «дуже довга історія», що вбиває всяке бажання використати сам процес.

На жаль, роз'єм для оперативної пам'яті всього один, що не дозволяє використовувати більш швидкий двоканальний режим роботи оперативки. Та й самостійно наростити пам'ять в
становленням другого SO-DIMM модуля DDR3-1333 не вийде. Зате обсяг встановленої пам'яті наразі достатній: 4 ГБ більшості користувачів вистачить з лишком.

Як відеоадаптер виступає інтегроване у процесор графічне ядро ​​Intel HD Graphics 3000. Для робочих завдань та інтернету його достатньо, а як ігровий цей ноутбук ніхто і не позиціонував.

Екран матовий. Це величезний плюс, адже легкий і компактний ноутбук нерідко
буде з власником на вулиці, або в яскраво освітленому офісі, де глянцеві екрани блікують. Роздільна здатність 1366х768 дозволяє формувати на 12,5-дюймовому дисплеї чітку, деталізовану картинку, комфортну для роботи. В іншому екран як екран. Непогані кути огляду, цілком пристойні, хоча і не відмінні контраст і запас яскравості.

Працює ноутбук під керуванням 64-бітової версії Windows 7 Home базова. І працює ш
видко, цього не відняти.

Автономність

Як ми вже говорили, акумуляторна батарея у ноутбука велика, а зазначена на ній ємність становить 47
Вт*год. Тому очікувати великого терміну автономності від пристрою зовсім не дивно, навіть незважаючи на відносно потужний мобільний процесор з максимальним TDP 35 Вт.

Отже, що ж показали наші виміри. У режимі максимального енергозбереження та з мінімальною яскравістю екрану ноутбук пропрацював м
айже 9 годин. Чудово! Але наблизимо параметри до більш реальних: середня яскравість екрану, постійно включений Wi-Fi з доступом до Інтернету, звичайна офісна робота ... І тут ноутбук зміг нас вразити, забезпечивши автономну роботу протягом 5 із половиною годин. Вирішивши не зупинятися на досягнутому, ми знову зарядили ноутбук і змусили його відтворювати тестову DVD-ріп сагу «Володар кілець». Samsung 350U2B і тут не підвів: 4 години 36 хвилин він чесно відтворював відео, поки система автоматично його не вимкнула. Цього часу вистачить, щоб переглянути найдовший художній фільм. Нормальним людям цілком достатньо, а любителям довгих саг залишається тільки сподіватися на подальший технічний прогрес в області акумуляторних батарей і технологій енергозбереження.

Підсумок

У маленькому корпусі цього ноутбука б
агато значних переваг. Ергономічна клавіатура дозволяє працювати довго і невтомно. Екран не дратує відблисками, навіть якщо сидіти під яскравим сонцем. Нарешті, продуктивність цієї моделі дуже висока - Samsung 350U2B легко впорається з усіма ресурсоємними завданнями, за винятком 3D ігор. І відмінна автономність. Все це в сукупності дозволяє нам віднести Samsung 350U2B до категорії продуктів must have і присвоїти цій моделі наш «Вибір редакції».

Технічні специфікації

Модель ноутбука

Samsung 350U2B-A01

Екран

12,5", LED підсвічування, роздільна здатність 1366x768

Процесор

Intel Core i3 2330M, 2,2 ГГц

Чіпсет

Intel HM65

Оперативна пам'ять

4 ГБ DDR3 1333 МГц

Відеокарта

Intel HD Graphics 3000

Жорсткий диск

500 ГБ SATA 2

Оптичний привід

немає

LAN

10/100/1000 Мбіт

Бездротові комунікації

Wi-Fi 802.11b/g/n (до 150 Мбіт/с), Bluetooth 3.0

HDMI/VGA

є/є через перехідник

USB

2 USB 2.0

Кардрідер

SD, SDHC, SDXC, MMC

Динаміки

1,5 Вт x 2

Веб-камера

1,3 Мп

Клавіатура

82 клавіші

Акумулятор

47 Вт*ч

Потужність БЖ у комплекті

60 Вт

Встановлена ОС

Windows 7 Домашня базова (64 біт)

Розміри, мм

298,9 x 197,8 x 26

Вага, кг

1,4

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі