55% інтернет-користувачів в Україні роблять покупки онлайн

Поділитися
© Un ragazzo chiamato Bi, flickr.com
Українські користувачі все активніше освоюють шопінг в мережі і все частіше користуються системами онлайн-банкінгу. Проте вже зараз користувачі досить часто стикаються з кіберзагрозами при здійсненні онлайн-транзакцій.

За даними дослідження "Лабораторії Касперського", на сьогоднішній день 55% українських інтернет-користувачів роблять покупки онлайн. Уже зараз близько 39% опитаних щодня працюють з банківським рахунком на ПК, а 29% і 17% відповідно здійснюють платежі через планшети і смартфони.

Зростаюча популярність систем онлайн-банкінгу спонукає кібершахраїв вигадувати все нові і нові способи відбирання грошей з електронних рахунків користувачів. Це означає, що в майбутньому нас чекає ще більше шкідливих програм для крадіжки фінансової інформації.
Вже зараз користувачі досить часто стикаються з кіберзагрози при здійсненні онлайн-транзакцій. Наприклад, у всьому світі 29% респондентів зізналися, що в результаті відкриття поштової вкладення їх комп'ютер був інфікований.
У 26% інтернет-користувачів у процесі інтернет-шопінгу відбувався редірект на сумнівні сайти, де пропонувалося залишити дані своєї банківської карти. А 16% і зовсім самі вводили особисті або фінансові дані на підозрілі веб-сторінках.
Тому слід бути уважними при здійсненні платежів через мережу інтернет, щоб уникнути крадіжки конфіденційної фінансової інформації та втрати грошових коштів. З цією метою рекомендується проявляти як особисту пильність, так і користуватися спеціальними програмними комплексами для забезпечення комп'ютерної безпеки. !zn
Читайте також:
Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі