"Зоря" не зуміла пробитися в груповий етап Ліги Європи

"Зоря" не зуміла пробитися в груповий етап Ліги Європи "Зоря" зіграла внічию з "Еспаньолом" © ФК Зоря
Луганчани залишилися без єврокубків.

Сьогодні, 29 серпня, луганська "Зоря" в Запоріжжі приймала іспанський "Еспаньол" в рамках матчу-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

"Зоря" після виїзної поразки (1:3) з перших хвилин понеслася в атаку, маючи кілька хороших можливостей, але не реалізувавши їх.

А ось перший момент "Еспаньола" виявився гольовим, коли свій 11-й гол у ворота "Зорі" забив екс-нападник "Шахтаря" Факундо Феррейра.

У другому таймі господарі заповненої "Славутич-Арени" свій гол зусиллями Леднєва все ж забили, але практично відразу і пропустили.

Далі луганчани продовжили грати першим номером, а остаточний рахунок встановив Назарій Русин, принісши "Зорі" домашню нічию – 2:2.

"Зоря" – "Еспаньол" – 2:2 (перший матч – 1:3)

Голи: Леднєв, 54, Русин, 78 – Феррейра, 34, Варгас, 62.

"Зоря": Шевченко, Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванісеня, Кочергін, Леднєв (Юрченко, 68), Громов (Русин, 58), Хомченовський, Будківський (Кабаєв, 81).

"Еспаньол": Д. Лопес, Х. Лопес, Мармоль, Вілля, Віла, Гранеро, Року, Дардер (Санчес, 65), Мелендо, Феррейра (Ву, 74), Варгас (Кампусано, 76).

Таким чином, "Зоря" не зуміла пробитися в груповий етап Ліги Європи, в якому від України виступлять київське "Динамо" і "Олександрія". Жеребкування основного раунду турніру відбудеться завтра, 30 серпня.

Раніше своїх суперників по груповому етапу Ліги чемпіонів дізнався донецький "Шахтар".