Знаменитий івуарієць Дрогба двічі за дві хвилини забив п'ятою

Знаменитий івуарієць Дрогба двічі за дві хвилини забив п'ятою Дрогба забив 11 м'ячів © goal.com
Екс-форвард "Челсі" унікальним чином відзначився в матчі американської ліги.

Івуарійський нападаючий Дідьє Дрогба, який виступає в MLS у складі "Монреаля", оригінальним чином приніс своїй команді перемогу в матчі проти "Торонто" (2:1).

Дрогба оформив дубль за дуже короткий відрізок часу, забивши голи на 53-й та 54-й хвилинах. При цьому обидва м'ячі івуарійський форвард забив п'ятами. Голи вийшли практично як під копірку: Дрогба забивав після передач з лівого флангу, тільки перший раз відзначився лівою ногою, а другий - правою.

Відзначимо, що на рахунку екс-гравця "Марселя", "Челсі", "Галатасарая" та інших клубів вже 11 м'ячів в 11 матчах MLS. Івуарієць приєднався до канадської команди протягом сезону, дебютувавши в американській лізі в кінці серпня. Його контракт розрахований на півтора року.

Нагадаємо, в минулому сезоні Дрогба повернувся в "Челсі" і виграв з лондонцями чемпіонат Англії.