Зінченко допоміг "Ман Сіті" перемогти МЮ на виїзді

Зінченко допоміг "Ман Сіті" перемогти МЮ на виїзді Зінченко знову зіграв на позиції лівого захисника © Sky Sports
Команда Гвардіоли наближається до титулу.

Український гравець "Ман Сіті" Олександр Зінченко почав перенесений матч 31-го туру АПЛ проти МЮ (2:0) з перших хвилин.

22-річний українець зіграв всі 90 хвилин. Від WhoScored він отримав оцінку 7,4 – третя в команді. Така ж у Компані і Давида Сільви. Вище тільки у Бернарду Сілви (8,3) та Рахіма Стерлінга (8,1).

Зінченко зробив більше за всіх дотиків до м'яча – 124. Також на його рахунку більше всіх передач – 106 (89% точність). Він виграв два верхових єдиноборства, став кращим у матчі за кількістю відборів (4), зробив 1 винос і 4 перехоплення.

Після цієї перемоги "Ман Сіті" вийшов на чисте перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії, випереджаючи "Ліверпуль" на одне очко.

Нагадаємо, Зінченко в 2014 році покинув донецький "Шахтар", розірвавши контракт в односторонньому порядку, після чого перейшов у російську "Уфу", а пізніше - в "Манчестер Сіті" за 3,5 мільйона євро.

У нинішньому сезоні Олександр Зінченко відіграв за "Манчестер Сіті" 25 матчів, забив 1 м'яч і віддав 5 результативних передач.

Раніше повідомлялося про те, що Зінченко увійшов до топ-5 найбільш ефективних футболістів Європи.