Збірна України з футзалу не змогла пробитися до півфіналу

Збірна України з футзалу залишає ЧЄ, поступившись у чвертьфіналі господарям турніру у серії післяматчевих пенальті.

Збірна України з футзалу не змогла вийти до півфіналу чемпіонату Європи 2012 року, який проходить у Хорватії.

У чвертьфінальному матчі підопічні Геннадія Лисенчука програли у Спліті господарям турніру хорватам у серії пенальті.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1, причому українцям довелося відіграватися. У додатковий час команди голів не забили. А в серії пенальті сильнішою виявилася збірна Хорватії.

«Картаті» забили три удари з трьох, а українці, які починали бити першими, зуміли реалізувати лише одну спробу з чотирьох. У результаті Хорватія перемогла 3:1.

Вчора став відомий перший півфіналіст турніру - ним стали чинні чемпіони Європи, збірна Іспанії. 7 лютого ще дві путівки до чвертьфіналу розіграють Росія з Сербією та Італія з Португалією.

Нагадаємо, збірна України з футзалу є постійним учасником чемпіонатів світу та Європи. У 2001 і 2003 роках під керівництвом Г.Лисенчука українці двічі грали у фіналі континентальної першості. !zn