Збірна Англії перед грою з Україною розгромила Молдову - 5:0 (ВІДЕО)

© stroymart.com.ua
Англійці вже на п'ятій хвилині відкрили рахунок. Два м'ячі за Англію забив Френк Лемпард. В іншому матчі групи Чорногорія з Польщею зіграли внічию - 2:2.

7 вересня відбулися матчі відбіркового раунду Чемпіонату світу з футболу в групі H, де виступає українська збірна. Збірна Англії забила п'ять безмовних голів Молдові на виїзді.

Голи: 0:1 Лемпард (4), 0:2 Лемпард (29), 0:3 Дефо (32), 0:4 Мілнер (73), 0:5 Бейнс (83).

Англійці вже на п'ятій хвилині відкрили рахунок. Після удару Клеверлі м'яч влучив у руку захиснику молдован, і арбітр впевнено вказав на точку - Лемпард забив.

Після першого м'яча британці не припинили натиск на ворота супротивника і вже на 29 хвилині, зусиллями все того ж Лемпарда збільшили свою перевагу. На цей раз він забив головою.

Вже на 32 хвилині рахунок став розгромним: Дефо пробив після пасу Чемберлейн. Воротар врятувати свої володіння не зумів.

На 73 хвилині забив Мілнер. На 83 хвилині Бейнс чудово виконав штрафний, і після рикошету м'яч по хитромудрій траекторії влетів у ворота.

В іншому матчі групи Чорногорія з Польщею зіграли внічию - 2:2.

Група F.

Росія - Північна Ірландія 2:0, Азербайджан - Ізраїль 1:1, Люксембург - Португалія 1:2

Група G.

Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина 1:8, Литва - Словаччина 1:1, Латвія - Греція 1:2 \