Збірна України виграла хокейний Єврочеллендж

Збірна України виграла хокейний Єврочеллендж Українці йдуть без втрат © IIHF
Українці виграли другий матч поспіль і достроково вибороли перше місце.

Збірна України з хокею провела другий матч на турнірі серії Єврочеллендж, який проходить у румунському місті Галац. Суперником "жовто-синіх" був головний конкурент - команда Нідерландів.

Українці обіграли опонентів з рахунком 3:1. Перший період завершився сухим рахунком, а от у другому Україна пропустила - суперник реалізував більшість. Проте вже через п'ять хвилин Сергій Бабинець зрівняв рахунок. Вирішальною стала заключна частина поєдинку. Спочатку Артем Бондарєв вивів Україну вперед, а поховав інтригу Всеволод Толстоушко, реалізувавши більшість.

У заключному матчі групи команда Олександра Савицького зустрінеться з другою збірною Румунії, проте вже зараз українці гарантували собі перше місце, тому зустріч стане формальністю. Варто відзначити дебют у складі збірної захисника словацького клубу "Пієштяни" Івана Кротова.

У другому поєдинку дня перша збірна Румунії здолала резервістів з рахунком 5:4.