Затверджено календар нового сезону Формули-1

Затверджено календар нового сезону Формули-1 Сезон стартує 25 березня © formula1.com
Сезон почнеться в кінці березня, а завершиться в листопаді.

Міжнародна автомобільна федерація (FIA) затвердила календар нового сезону Формули-1, повідомляє прес-служба серії.

В календарі знайшлося місце 21 етапу. Головні події - повернення Гран-прі Франції, а також перенесення російського етапу з весни на осінь, а азербайджанського - з літа на весну. Крім того, влітку гонки будуть проходити двічі на двох уїк-ендах поспіль.

69-й чемпіонат світу розпочнеться 25 березня в Австралії, а завершиться 25 листопада в Об'єднаних Арабських Еміратах.

25 листопада. ОАЕ (Абу-Дабі)

Нагадаємо, чемпіоном нинішнього сезону став гонщик "Мерседеса" Льюіс Хемілтон, який завоював четвертий титул у кар'єрі. Відзначимо, що "Мерседес" також завоював Кубок конструкторів.

У минулому році чемпіоном став представник "Мерседеса" Ніко Росберг, який після свого успіху вирішив завершити кар'єру.

Раніше Формула-1 представила новий логотип.