Євро-2016: Словаччина та Іспанія зберегли відрив від України

Євро-2016: Словаччина та Іспанія зберегли відрив від України Турнірна таблиця
Лідери групи С, в якій українці ведуть боротьбу за потрапляння на Євро-2016, здобули у своїх матчах перемоги.

Словаки йдуть без втрат
14 червня збірна України обіграла збірну Люксембургу (3:0), але тільки тимчасово порівнялася в турнірній таблиці з Іспанією.

Іспанці з труднощами, але все ж зуміли увезти три очки з Білорусі. Єдиний у матчі гол був забитий під кінець першого тайму.

Білорусь - Іспанія - 0:1
Гол: Давид Сілва, 45

Білорусь: Горбунов, Шитов, Мартинович, Філіпенко, Бордачов, Кисляк (Драгун, 78), Маєвський, Нехайчик, Гліб (Путіло, 90), Володько (Стасевич, 81), Корніленко

Іспанія: Касільяс, Хуанфран, Піке, Рамос, Альба, Бускетс, Касорла, Фабрегас (Іско, 75), Педро (Вітоло, 65), Давид Сілва (Бернат, 86), Мората

Попередження: Бордачов, Нехайчик - Педро, Мората, Давид Сілва

Лідер групи збірна Словаччини також виграла з різницею в один м'яч. Господарі двічі відзначилися в першому таймі, але потім пропустили один м'яч у другому. Словаки продовжують йти без втрат - 18 очок в шести матчах.

Словаччина - Македонія - 2:1
Голи: Салата, 8, Хамшик, 38 - Адемі, 69

Словаччина: Козачік, Пекарік, Шкртел, Салата, Губочан, Куцка (Грошовскій, 73), Печовскій, Мак, Гамшик (Дуда, 80), Вайсс, Німець (Голошко, 84)

Македонія: Пачовськи, Тодоровськи, Мойсов, Димитровськи, Жута, Трайчевскі, Адемі, Ібраїмі (Абдураїм, 89), Хасані, Муар (К. Велкоськи, 82), Трайковски (Івановськи, 56)

Попередження: Куцка, Шкртел, Вайсс - Хасані

Вилучення: Хасані, 84

Таким чином, становище лідерів у групі С не змінилося. Україна відстає на три очки від Іспанії, і на шість - від Словаччини.