Відбувся перший матч нового сезону хокейного чемпіонату України

Відбувся перший матч нового сезону хокейного чемпіонату України "Рапід" виграв перший матч сезону © ФХУ
Київський "Рапід" здобув перемогу над "Крижинкою-Компаньйоном".

Відбувся перший матч хокейного чемпіонату України сезону 2015/16. Поєдинок вже 24-го чемпіонату України проходив між двома київськими командами в Палаці спорту.

"Рапід" вийшов вперед вже на другій хвилині гри зусиллями Іллі Романенко. Номінальні гості зуміли відігратися в середині другого періоду - закинув шайбу в більшості Чорний. Більш того, підопічні Олександра Сеуканда вийшли вперед на старті другого періоду, проте утримати перевагу більш молодим хокеїстам "Компаньйона" не судилося.

У третьому періоді "Рапід" виглядав помітно активніше та зумів закинути три шайби у ворота суперника, дві з яких відбулися при більшості господарів.

"Рапід" – "Крижинка-Компаньйон" - 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Шайби: 01:15 В. Романенко (Севастьянов, Бобков) – 1:0; 11:24 Чорний (Шах, Козачук – більш.) – 1:1; 21:16 Міхайлов (Резніченко, Волков) – 1:2; 25:35 Черніченко (Коржилецький, Н. Двірник) – 2:2; 50:01 Вербенко (Єловіков, Геращенко – більш.) – 3:2; 55:50 Вербенко (Мацибора, Ровинець – більш.) – 4:2

Воротарі: Степанков – Петленко

Штраф: 18 – 16.

Відзначимо, що другий матч команди проведуть завтра, 26 вересня, також у Палаці спорту.