Два українця стали чемпіонами Європейських ігор

Два українця стали чемпіонами Європейських ігор Хлопцов виграв "золото" © НОК України
Андрій Хлопцов виявився швидше за всіх у плаванні батерфляєм, а Андрій Ягодка виграв "золото" у фехтуванні.

В Баку тривають перші Європейські ігри. Плавець Андрій Хлопцов та фехтувальник Андрій Ягодка сьогодні, 23 червня, принісли Україні п'яту та шосту золоті медалі.

Хлопцов став чемпіоном у плаванні батерфляєм на 50 метрів. У кваліфікації український плавець був тільки п'ятим, але вже в півфіналі показав перший результат, який утримав і у фінальному запливі. Хлопцов дістався до фінішу, показавши 23.92 секунди. Другим фінішував поляк Павло Сендик (23.97). Третім став Данило Пахомов з Росії (24.02).

Відзначимо, що всі шанси на успіх мала і чоловіча команда плавців (Владислав Перепелиця, Іван Денисенко, В'ячеслав Охнов і Сергій Шевцов). Українці завершили півфінал 4х100 вільним стилем з першим результатом, але у фінальному запливі стали лише четвертими.

Ще одне "золото" Україні приніс фехтувальник Андрій Ягодка. У фіналі турніру шаблістів Ягодка переміг румуна Тіберіу Долнічану -15:10.

На даний момент в активі української збірної 31 медаль і десяте місце в загальному заліку.