Український плавець Говоров виграв турніри у Франції та Іспанії

Український плавець Говоров виграв турніри у Франції та Іспанії Говоров успішно виступив на європейських турнірах © НОК України
Говоров не залишив шансів своїм суперникам.

Український плавець Андрій Говоров успішно виступив на першому етапі серії "Маре Нострум" у французькому місті Кане-ан-Русійон. Показавши в попередньому запливі час 23,51 на 50-метрівці батерфляєм, 26-річний спортсмен із Дніпра лідером вийшов у фінал, де ще скинув зі свого ранкового показника 0,47 секунди. Його найближчий переслідувач поляк Конрад Чярняка фінішував на 0,9 секунди пізніше. Трійку призерів замкнув представник США чемпіон світу-2016 на дистанції 100 метрів комплексом Майкл Ендрю.

Як повідомляє сайт Swimswam, 23,04 - час, який принес Говорову "золото" у Франції, став третім результатом сезону в світі на 50 метрів батерфляєм після бразильського ветерана Ніколаса Сантоса (22,94) і британця Бена Прауда (22,96).

А вже через кілька днів Говорів здобув перемогу на дистанції 50 метрів батерфляєм на другому етапі серії "Маре Нострум" з плавання в Барселоні

Результат Говорова став на 23,22 секунди гірше, ніж у Франції, але все одно приніс йому "золото".

Відзначимо, що Андрій Говоров є срібним призером чемпіонату Європи з плавання на короткій воді на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Українець в 2017-му році показав результат 22.43 секунди, що всього на 0,01 більше, ніж у Олександра Попкова з Росії, який виграв "золото".

Відзначимо, що сам чемпіонат Європи з плавання Україна завершила в топ-10 медального заліку.

Раніше президент федерації плавання України пообіцяв дві медалі на Олімпіаді-2020.