Український легкоатлет виграв бронзу чемпіонату світу з особистим рекордом

Український легкоатлет виграв бронзу чемпіонату світу з особистим рекордом © xsport.ua
Андрій Проценко стрибнув на 2 метри 26 сантиметрів, що дозволило йому опинитися на п'єдесталі пошани чемпіонату світу в закритих приміщеннях. Всього українці на турнірі завоювали три нагороди.

На зимовому чемпіонаті світу з легкої атлетики, який у другий уїк-енд березня пройшов у польському Сопоті, бронзову медаль у секторі для стрибків у висоту завоював Андрій Проценко. 26-річний спортсмен встановив особистий рекорд, підкоривши планку на висоті 2.36 м.

Попереднім досягненням 25-річного українця був результат 2,33.

Чемпіоном світу з результатом 2,38 м став Мутаз Барші з Катару. Такий же результат показав росіянин Іван Ухов, який подолав цю висоту лише з третьої спроби, тому задовольнився сріблом.

Зазначимо, що чемпіон світу у стрибках у висоту, рекордсмен України Богдан Бондаренко ще в кінці тріумфального 2013 року прийняв рішення пропустити зимовий сезон.

Таким чином, збірна України завершує чемпіонат світу в Польщі з трьома медалями - однією срібною і двома бронзовими.

Раніше другою у змаганнях в секторі для потрійного стрибка у жінок стала чемпіонка світу-2012 Ольга Саладуха, яка програла всього один сантиметр росіянці Катерині Конєвій (14.45 м). Бронзу в скарбничку української збірної завоювала багатоборка Аліна Федорова - у п'ятиборстві вона програла 106 залікових пунктів переможниці Надін Брорсен з Нідерландів і 44 очки канадці Бріан Тейсен-Ітон.

Всього в Сопоті в складі української збірної виступило 22 атлети.

Абсолютну перемогу в змаганнях здобули легкоатлети з США, які завоювали 8 золотих та 2 срібних та бронзових нагород.

Відзначимо, що на минулому чемпіонаті світу, який відбувся два роки тому в Стамбулі, українські легкоатлети також виграли три медалі, однак тоді це було золото і два срібла. !zn