Українські біатлоністки перемогли в естафеті на чемпіонаті Європи

© supervorota.com.ua
Жіноча збірна України завершила чемпіонат Європи з біатлону, завоювавши «золото».

У словацькому Брезно-Осрблі завершився чемпіонат Європи з біатлону. Жіноча збірна України завершила чемпіонат Європи з біатлону завоювавши «золото» в естафеті 4х6 км.

Українки дуже впевнено пройшли всі перегони, не давши приводу засумніватися у своїй перевазі над суперницями.

У зв'язку з досить низькою температурою організатори континентальної першості ухвалили рішення поєднати час старту чоловіків і жінок: хлопці почали перегони на 2 хвилини раніше за дівчат. При цьому, змагання було розділено на дві половини: на одній стріляли чоловіки, на іншій - жінки, повідомляє прес-служба федерації біатлону.

Нашим спортсменкам це аж ніяк не завадило, вони на 1 хвилину 18 секунд випередили найближчих суперниць - росіянок і стали чемпіонками Європи. Чергове «золото» до скарбнички збірної України принесли: Юлія Джима, Валя і Віта Семеренко та Олена Підгрушна, яка стала триразовою чемпіонкою Європи-2012.

У чоловічій естафеті (Олександр Колос, Артем Прима, Віталій Кільчицький, Сергій Семенов) наші хлопці фінішували 5-ми з часом 2:04.8. Перемогу тут святкували німці (1:16.54,1).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав команду з успішним виступом на континентальній першості та побажав подальших вдалих стартів у сезоні.

У підсумку, перевага нашої команди росіянками перевищила хвилину. Бронзові медалі дісталися збірній Німеччини.

Олена Підгрушна (0 +3)

У чоловічій естафеті Олександр Колос, Артем Прима, Віталій Кільчицький та Сергій Семенов фінішували тільки п'ятими після збірних Німеччини, Норвегії, Росії та Австрії.

6. Чехія (0 +12) +2:51,5

Неофіційний командний залік виграла збірна Росії, а наша команда тут фінішувала другою із загальним активом у 4 золоті, 6 срібних і 1 бронзову медалі. !zn

Українські біатлоністи завоювали «срібло»