Українські легкоатлетки завоювали три медалі чемпіонату Європи

Українські легкоатлетки завоювали три медалі чемпіонату Європи Левченко виграла "срібло" © XSport.ua
Українки здобули дві "бронзи" і "срібло".

Українські спортсменки завоювали три медалі чемпіонату Європи в приміщенні з легкої атлетики, який завершився в шотландському Глазго.

Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко виграла "срібло". Левченко взяла висоту 1,99 м, чого не вистачило, щоб випередити росіянку Марію Ласіцкене (2,01 м). "Бронзу" виборола Айрине Пальшітє з Литви (1,97 м).

У бігу на 800 метрів українка Ольга Ляхова показала результат 2.03,24 хвилини, ставши третьою. Чемпіонкою стала британка Шелайна Оскан-Кларк (2.02,58), "срібло" отримала француженка Ренелль Ламоте (2.03,00).

Також українська стрибунка в довжину Марина Бех взяла "бронзу" у фіналі. Результат українки – 6,84 метра. Перше місце у сербки Івани Шпанович (6,99 м), другою стала Анастасія Мирончук-Іванова (6,93 м) з Білорусі.

Таким чином, в Глазго українські легкоатлети завоювали п'ять медалей чемпіонату Європи. Раніше "срібло" у стрибках у висоту завоював Андрій Проценко, а "бронзу" в потрійному стрибку виграла Ольга Саладуха.

Раніше повідомлялося про те, що біатлон, баскетбол і легка атлетика - найбільш фінансовані види спорту в Україні.