Українські борці завоювали дві "бронзи" чемпіонату Європи

Українські борці завоювали дві "бронзи" чемпіонату Європи Хоцяновський виграв "бронзу" © iSport.ua
Спортсмени зуміли зайняти два третіх місця.

Український борець вільного стилю Олександр Хоцяновський завоював бронзову медаль чемпіонату Європи по боротьбі, який проходить у Бухаресті (Румунія).

Хоцяновський став бронзовим призером у ваговій категорії до 125 кг, вигравши у "малому" фіналі за третє місце у поляка Роберта Барана (3:2).

Ще один українець Василь Шуптар також зумів виграти бронзову нагороду континентальної першості.

У ваговій категорії до 65 кг Шуптар на шляху до півфіналу впорався з іспанцем Хуаном Пабло Гонсалесом Креспо і італійцем Абдельлатіфом Мансуром, але у півфіналі поступився турецькому борцю Селяхаттіну Кілічаллянну. У сутичці за третє місце Шуптар взяв верх над Кшиштофом Бьенковскі з Польщі.

Сьогодні, 11 квітня, перші медалі розіграють представниці жіночої боротьби. За підсумками попередніх сутичок у фінал вийшли українки Оксана Ливач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг) та Алла Черкасова (68 кг). Ангеліна Лисак боротиметься за "бронзу" у вазі до 59 кг.

Раніше повідомлялося про те, що українські борці здобули сім медалей на престижному турнірі в Болгарії.