Українські біатлоністки виграли естафету на чемпіонаті Європи в Естонії

Українські біатлоністки виграли естафету на чемпіонаті Європи в Естонії Ірина Варвінець стала дворазовою призеркою ЧЄ © Оксана Гаранец
Вдало проходить для українських біатлоністів європейську першість, яке хоч і не котирується серед світових лідерів, але все одно є важливим стартом.

Збірна України здобула перемогу в жіночій естафеті на чемпіонаті Європи, що проходить в естонському Отепя. У складі української команди бігли дві олімпійські чемпіонки Юлія Джима і Валентина Семеренко. На 18,6 секунди відстала від переможниць збірна Німеччини, бронза континентальної першості дісталася француженкам.

Таким чином, українські біатлоністи здобули вже третю медаль на ЧЄ - раніше срібло виграв Сергій Семенов в індивідуальній гонці на 20 км, і такої ж нагороди удостоїлася Ірина Варвінець за результатами 10-кілометрової гонки переслідування.

Додамо, що 3 лютого в Отепя відбудеться чоловіча естафета, в якому візьмуть участь українці Артем Тищенко, Сергій Семенов, Артем Прима та Дмитро Підручний.

Отепя (Естонія)

Відкритий чемпіонат Європи

Жінки. Естафета, 4 х 6 км

1. Україна (Джима, Бурдига, Вал. Семеренко, Варвінець) - 1:09.58,5 (1 шт. коло + 9 дод. патронів)

2. Німеччина (Кнолль, Бахманн, М. Хаммершмідт, К. Хорхлер) - відставання 18,6 (0+6)

3. Франція (А. Шевальє, Х. Шевальє, Симон, Варсен) - 21,4 (0+8)

4. Польща (М. Хойніш, Гвиздон, Новаковська-Земняк, Палиця) - 39,9 (0+11)

5. Білорусія (Кривко, Дуборезова, Юркевич, А. Калина) - 1.14,9 (1+9)

6. Норвегія (Брун, Николайсен, Носсум, Ланнхейм) - 2.14,1 (0+13).

25 січня в італійській Антерсельви українська жіноча збірна виграла естафету в рамках етапу Кубка світу. Українки виступали в тому ж складі, тільки замість Ваврінец бігла Ольга Абрамова. Та перемога була першим українським успіхом у 2015 році.