Українки програли росіянкам у фіналі чемпіонату світу з фехтування

Українки програли росіянкам у фіналі чемпіонату світу з фехтування Українки поступилися у фіналі
Українська команда стала срібним призером світової першості.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях у фіналі чемпіонату світу, який проходить у Москві, поступилася збірній Росії, ставши срібним призером.

В 1/8 фіналу українки легко перемогли Німеччину - 45:21, в 1/4 фіналу подолали опір італійської команди - 45:40, а у півфіналі впоралися зі збірною США - 45:39.

У фінальному поєдинку Олена Вороніна, Олена Кравацька, Аліна Комащук та Ольга Харлан програли росіянкам на 4 уколи. Українки повели в рахунку на початку дуелі (15:11), але потім були змушені наздоганяти. Аліна Комащук, яка фехтувала передостанньою, у поєдинку проти Яни Єгорян, зуміла скоротити відставання з семи уколів до двох (38:40), але Ользі Харлан не вдалося у вирішальному поєдинку проти росіянки Софії Великої вирвати перемогу. Підсумковий рахунок - 41:45.

Відзначимо, що раніше Харлан склала повноваження чемпіонки світу в індивідуальному турнірі, програвши вже в 1/8 фіналу. Невдало виступили й інші наші шаблістки.

Нагадаємо, що на Європейських іграх в Баку Харлан і компанія виграли командні змагання.