Українець Яремчук забив черговий гол за "Гент" у Лізі Європи

Українець Яремчук забив черговий гол за "Гент" у Лізі Європи Гол Яремчука допоміг "Генту" перемогти © kaagent.be
Роман відзначився результативним ударом.

Нападник бельгійського "Гента" і збірної України Роман Яремчук забив у матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти "Вольфсбурга" (3:1).

Українець вийшов з перших хвилин зустрічі, а на початку другого тайму ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок у матчі.

Зазначимо, що для українця це вже третій гол у ворота німецького "Вольфсбурга" в нинішньому сезоні. У попередньому поєдинку проти "вовків" (2:2) Роман оформив дубль.

У нинішньому сезоні на рахунку Яремчука 14 голів і три результативні передачі в 18 матчах "Гента" у всіх турнірах.

Нагадаємо, два тижні тому Яремчук продовжив контракт з "Гентом". Нова угода форварда збірної України з бельгійським клубом розрахована до 2023 року.

Раніше повідомлялося про те, що український нападник Євген Селезньов відзначився третім голом за турецький клуб.