Українець Падун виграв етап престижної італійської велогонки

Українець Падун виграв етап престижної італійської велогонки Падун очолив загальний залік гонки © twitter.com
Український велогонщик триумфовал в Італії.

Український велогонщик Марк Падун став переможцем третього етапу багатоденки Adriatica Ionica Race.

Спортсмен, який виступає за команду "Bahrain-Merida", на дистанції 204 км показав результат в 5 годин 54 хвилини 16 секунд і випередив бельгійця Бена Ермана і колумбійця Дайра Кінтану.

Відзначимо, що завдяки цій перемозі Падун очолив загальний залік гонки. У багатоденці залишається ще 2 етапи.

"Дуже щасливий, багато тренувався, щоб підійти до багатоденки в хорошій формі. Буду намагатися зберегти лідерство в загальній класифікації", - зазначив Падун.

Для 23-річного спортсмена ця перемога стала другою в професійній кар'єрі на дорослому рівні. У минулому році Падун став переможцем фінального етапу престижної італійської багатоденки – "Тур Альп".

Раніше повідомлялося про те, що британський велогонщик змінив стать в 58 років.