Українці виграли ще одне "срібло" на чемпіонаті світу зі стрибків у воду

Українці виграли ще одне "срібло" на чемпіонаті світу зі стрибків у воду Українці стали другими © XSport.ua
Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов вибороли срібні медалі на змаганнях у Росії.

Українські стрибуни у воду Юлія Прокопчук і Олександр Горшковозов стали срібними призерами чемпіонату світу з водних видів спорту, який проходить у Казані. Українці стали другими у дебютній для світового форуму дисципліні - командних змаганнях у міксті (трамплін 3 м + вишка 10 м).

Прокопчук і Горшковозов набрали 426,45 бали, відставши від британської пари Ребекка Галлантрі/Томас Дейлі менш, ніж на 10 балів - 434,65. "Бронзу" взяли китайці Сі Шиї і Чен Руолін (425,40). Зазначимо, що найбільш вдалим у Горшковозова вийшов останній стрибок, за який він отримав максимальну оцінку - 99,90 бали. Прокопчук також взяла свій максимум в останній спробі - 81,60.

Ця медаль стала другою на чемпіонаті для України. Раніше "срібло" виграв стрибун у воду Ілля Кваша. У таблиці медалей збірна України ділить восьму сходинку з командою Нідерландів. А лідирують китайці, у яких вже 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзових нагороди.

Додамо, що чемпіонат світу триватиме до 9 серпня.