Україна завершила чемпіонат Європи U-19 без перемог

Україна завершила чемпіонат Європи U-19 без перемог Збірна провалила турнір
Підопічні Олександра Головка після двох поспіль поразок завершили груповий етап нічийним матчем з австрійцями.

На старті зустрічі Зубков вивів українців вперед, але одразу після перерви Квасіна зрівняв рахунок. На 63-й хвилині півзахисник "Дніпра" Валерій Лучкевич знову вивів партнерів по команді вперед, однак втримати перемогу юнаки не зуміли. На 87-й хвилині австрійці зусиллями Квасіни зрівняли рахунок (2:2) і зберегли третє місце в групі G. Збірна України завершила турнір на останньому місці.

Таким чином, з групи вийшли французи і греки.

Україна U19 - Австрія U19 2:2
Голи: Зубков, 14, Лучкевич, 63 - Квашина, 47, 87

Україна U19: Солдатенко, Кірюханцев, Лук'янчук, Матвієнко, Михайліченко, Зінченко, Вачіберадзе, Клец, Арендарук (Лучкевич, 46), Борячук (Циганков, 46), Зубков (Бесєдін, 81)

Нагадаємо, що раніше збірна України програла Франції (1:3).