Україна розгромила Сербію у відбірковому матчі Євро-2020

Україна розгромила Сербію у відбірковому матчі Євро-2020 Коноплянка забив два голи © ФФУ
Українці забили п'ять м'ячів.

У п'ятницю, 7 червня, у Львові відбувся поєдинок третього туру відбіркового етапу чемпіонату Європи-2020, в якому зустрічалися збірні України і Сербії.

Українці вже зіграли внічию з Португалією (0:0) та обіграли Люксембург (2:1). Серби в циклі провели одну гру з Португалією, здобувши виїзну нічию (1:1).

Підопічні Андрія Шевченка одразу заволоділи перевагою, а на 27-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок, замкнувши передачу з флангу. Через дві хвилини лідер "Динамо" оформив дубль красивим дальнім ударом.

Після перерви серби продовжили діяти другим номером і не змогли відійти від шоку. Тим часом Євген Коноплянка забив два однакових голи зі зміщенням в центр і ударом в дальній кут. Між цими епізодами Роман Яремчук відзначився дебютним голом за національну команду.

Таким чином, українці залишаються лідерами групи В, набравши сім очок.

Україна - Сербія 5:0
Голи: Циганков, 26, 28, Коноплянка, 46, 75, Яремчук, 59.

Україна: П'ятов - Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко - Степаненко (Шепелєв, 72), Зінченко, Малиновський - Циганков, Яремчук (Кравець, 67), Коноплянка (Коваленко, 76).

Сербия: Дмитрович - Міленкович, Спаїч, Коларов - Тадіч, Гачінович, Максимович, Костіч - Льяїч (Фейса, 60) - Прийович (Мітровіч, 53), Йовіч (Лазович, 72).

Попередження: Міленкович, Спаїч.

Україна – Сербія 5:0: ключові моменти матчу, відео голів.