Україна потрапила в топ-10 жіночої і чоловічої естафети на етапі Кубка світу з біатлону

Україна потрапила в топ-10 жіночої і чоловічої естафети на етапі Кубка світу з біатлону Українки посіли шосте місце © biathlon.com.ua
Українські спортсмени провели перегони в Оберхофі.

Сьогодні, 11 січня, на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі відбулася жіноча і чоловіча естафета.

Чоловіча збірна у складі Артема Тищенка, Артема Прими, Антона Дудченка та Сергія Семенова посіла десяте місце. Зазначимо, що українські біатлонисти пробігли три штрафних кола.

Золота медаль дісталася команді Норвегії, яка у впертій боротьбі вирвала перемогу у Франції. На третьому місці фінішувала Німеччина.

Жіноча команда виступила вдаліше, зайнявши шосте місце. У складі української команди на старт вийшли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна, які сумарно допустили вісім промахів на вогневих рубежах.

Золота медаль дісталася команді Норвегії, а команди Швеції та Франції відстали на 21,1 і 33,1 секунди відповідно.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні Кубка світу в активі України одна срібна медаль, яку в індивідуальній гонці здобула Юлія Джима.

Раніше повідомлялося про те, що Україна посіла друге місце у Різдвяній гонці з біатлону.