Світоліна виграла тенісну Лігу чемпіонів

Світоліна виграла тенісну Лігу чемпіонів Світоліна виграла командний турнір © twitter.com
Українська тенісистка стала переможницею у складі команди "Punjab Marshalls".

В Індії завершилася тенісна Ліга чемпіонів - неофіційний клубний турнір, в якому нарівні з діючими тенісистами виступають і ветерани. Змагання проходили протягом останніх двох тижнів у різних містах країни.

Переможницею турніру в складі команди "Punjab Marshalls" стала українка Еліна Світоліна. У фіналі "Маршали" обіграли команду "Hyderabad Aces" - 22:21.

У фінальному протистоянні Світоліна в парі з кіпріотом Маркосом Багдатісом програла дуету Іво Карлович/Мартіна Хінгіс - 2:5. Але в одиночній зустрічі українка виграла у Хінгіс з рахунком 5:4. Причому по ходу матчу Світоліній двічі доводилося відігравати брейк у досвідченої суперниці, в тому числі і коли Хінгіс подавала на перемогу.

Нагадаємо, Світоліна наразі розташовується на 19-му місці в рейтингу WTA. При цьому по ходу сезону українка добиралася і до 15-ї позиції.