"Шахтар" вийшов до півфіналу Кубка України учотирнадцяте поспіль

Донецькі футболісти впевнено обіграли чернігівську "Десну". Підопічні Мірчі Луческу вразили ворота суперника лише у другому таймі. Однак протягом всього матчу володіли ініціативою.

Чинний володар Кубка України "Шахтар" обіграв у чвертьфіналі представника першої ліги чернігівську "Десну" 2:0 і вийшов до півфіналу змагань.

Таке досягнення девятиразовому тріумфатору національного Кубка підкорилося учотирнадцяте поспіль - починаючи з розіграшу турніру-2000/01 донеччани є беззмінними учасниками півфіналів.

Переможні м'ячі на початку другого тайму на свій рахунок записали український півзахисник Василь Кобін і бразильський нападник Едуарду.

Весь матч підопічні Олександра Рябоконя, який ще будучи наставником декількох клубів вищої ліги не раз псував нерви "Шахтарю", побудували свою гру від контратак. Однак чернігівчанам не вистачило майстерності в атакуючих діях. Тим більше, що їхні плани трохи зіпсували гості. На початку другого тайму Едуарду та Василь Кобін протягом двох хвилин фактично зняли питання про переможця.

Кубок України - 2013/14. 1/4 фіналу

26 березня 2014 року. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. +16 градусів.

"Десна" (Чернігів, Україна) - "Шахтар" (Донецьк, Україна) - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 Кобін (48), 0:2 Едуарду (50).

"Десна": Федоренко, Стеценко, Мельник (к), Каваців, Смалько, Чуланов, Чепурненко (Кондратюк, 58), Крамар, Бовтрук (Плешаков, 72), Картушов (Грицай, 83), Козак

Запасні: Шевченка, Бурлін, Фурта, Агапов

Головний тренер: Олександр Рябоконь

"Шахтар": Каніболоцький, Кобін, Воловик, Кривцов, Ізмаїл, Степаненко, Ілсінью (Фернанду, 74), Тайсон (Адріано, 68), Тейшейра (к) (Коста, 61), Едуарду, Феррейра

Запасні: П'ятов, Срна, Соболь, Кучер

Головний тренер: Мірча Луческу

Попередження: Каваців (50), Кобін (62), Степаненко (75).

Арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь).

Зазначимо, що 26 березня відбудуться матчі 1/4 фіналу: "Славутич" (Черкаси) - "Нива" (Тернопіль) (18:00), ФК "Тернопіль" - "Чорноморець" (19:00) та "Металіст" - "Динамо" (20:00). !zn

Міжнародний спортивний арбітраж залишив чинною дискваліфікацію "Дніпра"