"Шахтар" в Одесі розгромив "Карпати"

"Шахтар" в Одесі розгромив "Карпати" Ісмаїлі забив другий м'яч "Шахтаря" © ФК Шахтер
"Гірники" здобули одинадцяту поспіль перемогу в Прем'єр-лізі.

У стартовому матчі перенесеного 12-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" впевнено обіграв "Карпати". Цей матч "гірники" проводили в Одесі.

Після безгольового першого тайму "гірники" не залишили шансів супернику у другій половині матчу. Відкрив рахунок у зустрічі Едуардо, який вразив ворота "Карпат" ударом з-за меж штрафного. А під кінець матчу Едуардо зробив гольову передачу на Ісмаїлі, який підключився до атаки, а Алекс Тейшейра знову не пішов з поля без гола. Лідер "Шахтаря" реалізував вихід на ворота Підківки - 3:0.

"Шахтар" - "Карпати" - 3:0
Голи: Едуардо, 56, Ісмаїлі, 85, Тейшейра, 88

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 73), Тейшейра, Бернард (Дентіньо, 64), Феррейра (Едуардо, 46)

"Карпати": Підківка, Мірошниченко, Новотрясов, Пластун, Костевич, Гітченко, Чачуа, Кожанов (Страшкевич, 70), Кравець, Худоб'як (Кльоц, 84), Гуцуляк (Карноза, 64)

Таким чином, на зимову перерву "гірники" підуть в ролі лідера. "Динамо", яке свій матч проти "Металурга" проведе завтра, 4 грудня, може лише порівнятися з "Шахтарем" за кількістю набраних очок.