"Шахтар" мінімально обіграв "Динамо" у скандальному матчі Прем'єр-ліги

"Шахтар" мінімально обіграв "Динамо" у скандальному матчі Прем'єр-ліги "Шахтар" переміг у Харкові © ФК Шахтер
Донеччани перемогли у домашній зустрічі.

Сьогодні, 10 листопада, в Харкові на стадіоні ОСК "Металіст" відбувся центральний матч 14-го туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" – "Динамо".

Донеччани зуміли взяти реванш у "Динамо" за поразку в матчі за Кубок України, обігравши киян з рахунком 1:0. Переможний гол у першому таймі забив захисник донеччан Сергій Кривцов.

"Шахтар" по ходу всієї зустрічі виглядав краще, а на перший план у матчі вийшла не гра, а вболівальники.

В кінцівці другого тайму бразилець Тайсон почув щось образливе у свою адресу з сектора ультрас "Динамо" і зі злості вибив у їх бік м'яч.

Гра була припинена, а після відновлення капітан "гірників" був вилучений з поля за неспортивну поведінку.

Донеччани в меншості зуміли втримати перевагу, здобувши мінімальну перемогу.

"Шахтар" – "Динамо" - 1:0

Гол: Кривцов, 18.

"Шахтар": Пятов, Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Маркос (Майкон, 90+6), Тете (Болбат, 89), Коваленко, Тайсон, Мораес (Дентіньо, 32).

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко (Буяльський, 60), Шепелєв (Гармаш, 65), Караваєв, Шапаренко, Циганков, Вербич, Родрігес (Бесєдін, 62).

Попередження: Коваленко, Дентіньо, Додо - Попов, Шабанов, Родрігес, Миколенко.

Видалення: Тайсон, 82.

Таким чином, "Шахтар" збільшив відрив від "Динамо" до 13 очок.

"Шахтар" - "Динамо" 1:0: ключові моменти матчу.