Сергій Стаховський сенсаційно обіграв 7-ю ракетку світу на турнірі в Марселі

Сергій Стаховський сенсаційно обіграв 7-ю ракетку світу на турнірі в Марселі Сергій Стаховський виграв у Стена Ваврінки © frontzmin.ua
Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у півфінал турніру серії АТР-250. Зі свого шляху він прибрав міцного Стена Вавринку.

Український тенісист Сергій Стаховський вийшов у півфінал турніру ATP-250 у французькому Марселі. У чвертьфінальному матчі українець у трьох сетах обіграв другу ракетку турніру, переможці Відкритого чемпіонату Австралії-2014 роки швейцарця Станісласа Ваврінку 6:4 3:6 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину 51 хвилину. На рахунку Стаховського 5 ейсів і 1 подвійна помилка. Як повідомляє sapronov-tennis.org.ua, українець спромігся реалізувати перший зароблений ним матчбол

Це третя перемога Сергія над гравцем першої десятки у професійній кар'єрі. Раніше йому вдалося обіграти Роджера Федедера і Ернестса Гулбіса на Вімблдоні в 2013 і 2014 роках відповідно. Це - перший півфінал Сергія на турнірах ATP у нинішньому сезоні і шостий в кар'єрі.

Наступний суперник українського тенісиста визначиться у французькому дербі між Жілем Симоном і Жеремі Шарді.

На шляху до півфіналу, до перемоги над Ваврінкою, киянин обіграв чеха Лукаша Росола і німця Яна-Ленарта Штруффа.