Ще один дубль Тейшейри допоміг "Шахтарю" обіграти "Волинь"

Ще один дубль Тейшейри допоміг "Шахтарю" обіграти "Волинь" Тейшейра провів двохсотий матч у складі "Шахтаря" © ФК Шахтер
Підопічні Мірчі Луческу не зазнали жодних проблем у Луцьку і як мінімум до суботи очолили турнірну таблицю.

Другий тур Прем'єр-ліги у Луцьку відкрили "Волинь" і "Шахтар". Поєдинок вийшов цікавим, однак майже геть позбавленим інтриги. "Гірники" чотири рази розписалися у воротах суперника і без особливих труднощів взяли три очки.

"Волинь" могла забити першою, проте удар Матея зі штрафного прийняла на себе штанга. Відзначився румун вже під кінець тайму, реалізувавши пенальті, який сам і заробив. Проте до цього моменту "Шахтар" вже вів з рахунком 2:0. "Гірники" сповна користувалися поганою грою господарів в обороні, розгортаючи комбінації на будь-який смак. Одну з таких завершив Тайсон, а потім на добиванні після удару Гладкого першим виявився Тейшейра, який у відсутності Срни грав з капітанською пов'язкою.

У другому таймі "Шахтар" добив суперника. Тейшейра, який, до речі, проводив у складі "гірників" двохсотий матч, зробив другий поспіль дубль, а Едуардо забив свій перший гол після повернення в "Шахтар". 1:4 - "гірники" взяли 6 очок у двох стартових матчах чемпіонату.

Волинь - Шахтар - 1:4
Голи: Матей, 43 (пенальті) - Тайсон, 25, Алекс Тейшейра, 39, 54, Едуардо, 90+3

Волинь: Шуст, Польовий, Шабанов, Жуніч, Насонов (Шиш, 80), Політило, Кравченко, Кобахідзе, Матей, Гуменюк (Петров, 40), Мемешев (Хомченко, 59).

Шахтар: П'ятов, Шевчук, Ракицький, Ордець, Кобін, Фред, Малишев (Коваленко, 42), Тайсон (Бернард, 66), Тейшейра, Марлос, Гладкий (Едуардо, 73).

Гол Тайсона

Гол Тейшейри

Гол Матея

Другий гол Тейшейри

Гол Едуардо

Другий тур Прем'єр-ліги продовжиться на вихідних. А "Шахтар" буде готуватися до матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти "Фенербахче", який відбудеться 28 липня.