«Реал» і «Барселона» вийшли у фінал кубка Іспанії

Футбольні клуби «Реал» і «Барселона» зіграють у фіналі Кубка Іспанії. У півфіналі турніру «Реал» обіграв на своєму полі «Севілью». Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Гол у ворота «Севільї» на 82-й хвилині гри забив півзахисник збірної Німеччини Месута Езіл. Новачок «Реала» Еммануель Адебайор вийшов на поле за сім хвилин до кінця матчу і на 90-й хвилині гри приніс друге очко своїй команді.

Перший матч «Реала» з «Севільєю» пройшов у Севільї і завершився перемогою мадридського клубу з рахунком 1:0.

Раніше «Барселона» розгромила «Альмерію» з рахунком 3:0. У підсумку у фіналі Кубка Іспанії «Реал» зіграє з «Барселоною», за сумою двох зустрічей обіграла «Альмерію» з рахунком 8:0.

Кубок Іспанії проводиться з 1902 року. У турнірі, організатором якого є Королівська іспанська футбольна федерація, грають іспанські професійні футбольні клуби. У минулому році переможцем стала «Севілья».