Прем'єр-ліга: "Шахтар" легко переграв "Маріуполь"

Прем'єр-ліга: "Шахтар" легко переграв "Маріуполь" "Маріуполю" не вдалося зупинити фаворита чемпіонату © ФК Шахтер
Донеччани продовжують впевнено очолювати турнірну таблицю чемпіонату України.

Сьогодні, 5 листопада, "Маріуполь" на своєму полі приймав донецький "Шахтар" і зазнав поразки з рахунком 1:3.

"Гірники" контролювали хід гри і вийшли вперед на 30-й хвилині зусиллями Феррейри. Перед перервою Марлос подвоїв перевагу гостей. Тоді маріупольці все залишилися в меншості - другу жовту отримав Гоміс.

У другому таймі Фомін скоротив відставання "Маріуполя", однак вирвати нічию команді не вдалося. На 56-й хвилині Бернард красивим ударом у "дев'ятку" поставив крапку у грі - 3:1.

"Маріуполь" - "Шахтар" - 1:3
Голи: Фомін, 48 - Феррейра, 30, Марлос, 45+2, Бернард, 56

"Маріуполь": Гальчук, Неплях, Яворський, Білий, Насонов, Гоміс, Мішньов, Тищенко (Ерікс, 84), Кисіль (Кольцов, 46), Кожанов (Авагімян, 89), Фомін

"Шахтар": П'ятов, Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі, Патрік (Зубков, 90+2), Фред, Марлос, Коваленко (Степаненко, 79), Бернард (Дентіньо, 73), Феррейра

Попередження: Гоміс, Фомін, Кожанов - Марлос

Видалення: Гоміс, 45 (друга жовта картка)

Нагадаємо, в іншому матчі дня київське "Динамо" прийматиме полтавську "Ворсклу".