Прем'єр-ліга: результати матчів п'ятого туру, відео голів, таблиця

Відео
Прем'єр-ліга: результати матчів п'ятого туру, відео голів, таблиця "Ворскла" знову не змогла перемогти
"Шахтар" програв "Дніпру" в Одесі, запорізький "Металург" здобув друге очко, "Олімпік" обіграв "Олександрію".

У п'ятому турі української Прем'єр-ліги підопічні Мирона Маркевича несподівано обіграли "Шахтар", "Металург" забив першим, але не втримав атаку "Ворскли", а "Олімпік" вперше у новому сезоні переміг.

У центральному матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги "Шахтар" приймав "Дніпро" на стадіоні "Чорноморець" в Одесі. "Гірники" в шостий раз поспіль не змогли обіграти дніпропетровців у чемпіонаті. Розв'язкою досить рівної боротьби стали два голи номінальних гостей в контратаках. Спочатку Матеус скористався класною передачею Безуса, після чого крапку поставив Селезньов.

"Ворскла" у новому сезоні ще не програвала, але здобула п'ять нічиїх поспіль. Цього разу суперником полтавчан був "Металург". Запорожці, незважаючи на всі прогнози, вже в першому таймі вийшли вперед зусиллями Корнєва. Після перерви гравці "Ворскли" робили багато навісів, один з яких дозволив зрівняти результат. Громов подав кутовий, а Дитятьєв точно пробив головою.

"Олімпік" приймав новачка УПЛ і виглядав краще за суперника. На 36-й хвилині Шериф віддав точний пас на Кадімяна, який з лівого краю штрафного відправив м'яч у притирку зі штангою. Донецька команда могла збільшити перевагу, але везіння кілька разів була на боці гостей.

Київське "Динамо" здобуло перемогу на НСК "Олімпійський" над "Карпатами", забивши супернику три м'ячі. Господарі вийшли вперед вже на 22-й хвилині, коли ідеально зі штрафного пробив португалець Велозу. До перерви динамівці ще кілька раз притискали львів'ян до воріт, але подвоїти рахунок не зуміли.

У другому таймі гол "Динамо" відбувся на 54-й хвилині. Ярмоленко увійшов з м'ячем в штрафну, фінтом прибрав захисника і потужно пробив під дальню штангу. Крапку поставив Мораєс, замкнувши точний навіс від Ярмоленка не без допомоги рикошету від ноги Гітченко - 3:0. У господарів поля було ще кілька небезпечних моментів, але в останній момент "Карпати" рятувалися від четвертого пропущеного м'яча.

У неділю "Волинь" на виїзді обіграла "Сталь" завдяки голу Кобахідзе, а "Зоря" в гостях розібралася з "Чорноморцем" і вийшла на друге місце в чемпіонаті. Досить несподіваним міг вийти результат матчу в Харкові, де "Говерла" вела в рахунку з рахунком 2:0, але все-таки не зуміла втримати свою перевагу. "Металіст" відігрався вже на 86-й хвилині.

"Шахтар" - "Дніпро" - 0:2

Голи: Матеус, 84, Селезньов, 90+4

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фред, Тейшейра, Тайсон (Коваленко, 67), Марлос (Бернард, 78), Гладкий (Феррейра, 77).

"Дніпро": Бойко, Федецький, Гуйє, Дуглас, Матос, Федорчук, Ротань, Лучкевич (Бабатунде, 64, Гама, 83), Данило Соуза (Безус, 71), Матеус, Селезньов.

Попередження: Шевчук, Ракицький, Срна, Степаненко - Федорчук, Дуглас, Лучкевич

Видалення: Шевчук, 90+3 (друга жовта)

"Металург" З - "Ворскла" - 1:1
Голи: Корнєв, 34 - Дитятьєв, 61

"Металург": Старців, Пашаєв, Помазан, Лисицький, Каплієнко, Орелесі, Гвілія, Жураховський (Платон, 70), Татарков, Юсов (Попов, 67), Корнєв (Демченко, 60).

"Ворскла": Ткаченко, Сімінін, Є.Ткачук, Дитятьєв, Пердута, А. Ткачук (Баранник, 79), Чеснаков (Скляр, 46), Турсунов, Громов, Шиндер, Ковпак (Бартулович, 54).