Прем'єр-ліга: результати матчів 18-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири

Прем'єр-ліга: результати матчів 18-го туру, відео голів, таблиця, бомбардири Сечахргій Назаренко забив свій 100 матд © football.ua
Ще один тур чемпіонату України обійшовся без сенсаційних результатів. Швидше за все, всі несподіванки - попереду. А поки лідери готуються до вирішального відрізку сезону.

3-5 квітня відбулися матчі 18-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги: три команди з групи лідерів впевнено обіграли своїх суперників і зберегли позиції у турнірній таблиці.

З матчів за участю інших команд можна відзначити перемогу "Металіста" над донецьким "Металургом" (1:0) у першому в 2015 році матчі в Харкові, а також успіх "Зорі"у зустрічі з "Волинню". Харків'яни зберегли хороші шанси на єврокубки, а "Зорі" належить проявити найкращі якості, щоб фінішувати у четвірці кращих.

3 квітня

Олімпік - Говерла - 1:2 (1:0). Дорошенка, 40 (пенальті) - Хльобас, 70, Фещук, 84.

4 квітня

Металіст - Металург Д - 1:0 (0:0). Назаренко, 86.

Чорноморець - Динамо - 0:2 (0:0). Гусєв, 50, Теодорчик, 76.

Ворскла - Дніпро - 1:3 (1:2). Турсунов, 13 - Селезньов, 2, 45+3, Коноплянка, 90+5.

5 квітня

Волинь - Зоря - 1:2 (1:0). Шарпар, 32 - Хомченовський, 50, Будковський, 51.

Іллічівець - Шахтар - 2:6 (1:4). Шевчук, 41, Гринь, 56 - Гладкий, 10, Зубков, 27 (автогол), Марлос, 43, Тейшейра, 45+2, 62, Нем, 86.

Металург З - Карпати- 2:1 (0:1). Лисицкий, 78 (пенальти). Каплиенко, 80 - Страшкевич, 36.

14 Карпати 18 3 5 10 13 25 -12 5

Бомбардири: Ярмоленко (Динамо) - 11. Бікфалві (Волинь) - 10. Калинич (Дніпро), Гладкий (Шахтар), Алекс Тейшейра (Шахтар) - по 9. Кравець (Динамо), Шавьєр (Металіст) - 8. Лазич (Металург Д) - по 7. Коноплянка (Дніпро) - 6. Бруну Гама (Дніпро), Ленс (Динамо), Жажа (Металіст), Луїс Адріану (Шахтар) - по 5.

Донецький "Олімпік" ніяк не може знайти свою гру у весняній частині чемпіонату. У підсумку, підопічні Романа Санжара з перспективного 4-го місця скотилися в середину турнірної таблиці.

Для "Металіста" було дуже важливо здобути перемогу над непростим суперником: харків'яни нарешті зуміли зіграти на домашньому стадіоні, а повернулися до складу Болбат Сергій і Денис Кулаков, які припинили страйк, істотно посилили дії команди Ігоря Рахаева.

Проте допомога "Металісту" приспіла не в особі вищезгаданих футболістів, а завдяки грі досвідченого Сергія Назаренка. Екс-футболіст збірної України з другої спроби добив м'яч у ворота після удару орендованого динамівця Артема Бесєдіна. До речі, для Назаренко цей удар виявився 100-м голом у кар'єрі. Ну а харків'яни отримали відмінну можливість фінішувати в єврокубковій зоні.

"Чорноморець" не зумів перервати серію з трьох поразок, поступившись "Динамо" 0:2 в домашньому матчі, який проходив на клубному стадіоні киян. На відміну від "Металіста", одеситам поки не дозволили грати вдома - силовики вважають, що в Одесі ситуація менш контрольована, ніж у Харкові. Однак незважаючи на це, "моряки" вийшли на протистояння з лідером, немов на останній бій. І найчастіше це проявлялося і з негативної сторони, коли вони занадто жорстко зустрічали суперників. Суддя Анатолій Жабченко обмежився кількома попередженнями.

Втім, це не завадило динамівцям забити два голи у другому таймі і домогтися чергової перемоги. Яка, природно, має величезне значення у світлі чемпіонських амбіцій команди Сергія Реброва.

"Дніпро" не став лоскотати нерви своїм вболівальникам, і не повторив помилок минулого сезону, зумівши здобути три очки у нелегкому протистоянні з "Ворсклою". Незважаючи на втрату бразильця Эжидиу, який самовільно залишив Дніпропетровськ, а також травму Романа Зозулі, команда Мирона Маркевича показала хорошу гру, яка вилилася у три забитих голи.

Два з них записав на свій рахунок Євген Селезньов, який, схоже, не має наміру віддавати місце в складі конкуренту Ніколі Калінічу. У двох останніх поєдинках Селезньов забив чотири голи, ставши кращим бомбардиром "Дніпра" в чемпіонатах України і в період незалежного українського футболу.

"Зоря" домоглася вольової перемоги в Луцьку, не пустивши "Металіст" на четверте місце. Команда Юрія Вернидуба проявила характер і після пропущеного голу в першому таймі, протягом двох хвилин перевернула гру з ніг на голову.

У першому таймі "Волинь" контролювала ситуацію, і після того, як В'ячеслав Шарпар відкрив рахунок, Олександр Кобахідзе міг збільшувати перевагу. А після перерви неймовірні помилок оборони лучан призвели до того, що луганчани вийшли вперед. Причому другий гол "Волинь" пропустила у меншості - в цей момент Івіца Жунич вийшов за поле попрравить шнурки на бутсах.

Приблизно за тим же сценарієм проходив і заключний поєдинок туру, в якому "Карпати" програли на виїзді запорізькому "Металургу". Перший тайм пройшов під диктовку львів'ян, а після перерви супернику вдалося переломити хід поєдинку.

Спочатку запорожці зрівняли рахунок з пенальті, а через дві хвилини швидка контратака у виконанні Владислава Кулача завершилася навісом і потужним ударом головою у виконанні Олександра Каплієнко. Прийти в себе "біло-зелені" вже не встигли. Головний тренер "Карпат" між тим вже назвав це поразка великим ударом для всієї команди.

У легку прогулянку прогнозовано перетворилася для "Шахтаря" зустріч з маріупольським "Іллічівцем", яка відбулася на стадіоні "Оболонь" у Києві. Єдине, чим можуть бути стурбовані вболівальники "гірників", це двома пропущеними голами від суперника. Причому обидва м'ячі влетіли у ворота Антона Каніболоцького з дальньої дистанції.

Відзначимо також і ще один автогол у виконанні захисника "Іллічівця" Руслана Зубкова. 23-річний футболіст забиває у власні ворота у другому матчі поспіль.

19-й тур чемпіонату України пройде 10-13 квітня, а 8-го числа вболівальників чекають захоплюючі протистояння в рамках 1/4 фіналу Кубка України. Що стосується першості Прем'єр-ліги, то тут слід звернути увагу на матчі "Дніпро" - "Металіст" (11 квітня) і "Динамо" - "Зоря" (12-го числа).