"Порту" - "Базель" 4:0 - відео голів

Відео
"Порту" - "Базель" 4:0 - відео голів "Порту" впервые за шесть лет сыграет в 1/4 финала ЛЧ
Колишній суперник донецького "Шахтаря" по груповому турніру Ліги Чемпіонів зіграв внічию 1:1 в першому матчі плей-офф з "Базелем", а вдома розгромив гостей.

10 березня на стадіоні "Драгау" в Порту місцева команда досягла необхідного результату в матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проти швейцарського "Базеля", розгромивши гостей 4:0.

За сумою двох матчів португальці вийшли у чвертьфінал, не давши швейцарцям домогтися історичного досягнення.

Таким чином, "Порту" вперше з сезону-2008/09 пройшов 1/8 фіналу і зіграє у чвертьфіналі турніру. Тоді португальців на цій стадії зупинив "Манчестер Юнайтед". Нинішній суперник "біло-синіх" визначиться у жеребкуванні, яке відбудеться 20 березня.

Нагадаємо, що "Порту" грав з "Шахтарем" на стадії групового турніру: португальці двічі зіграли з українцями внічию - 2:2 і 1:1.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

матч

"Порту" (Португалія) - "Базель" (Швейцарія) - 4:0 (1:0)

Перший матч - 1:1.

Голи: Браїмі, 14 - штрафний (1:0). Еррера, 47 (2:0). Касеміру, 56 - кутовий (3:0). Абубакар, 76 (4:0).

"Порту": Фабіану, Данилу (Мартінс Інді, 22), Сандру, Маркано, Майкон, Касеміру, Евандру (Рікарду Куарежма, 79), Еррера, Тельо, Абубакар, Браїмі (Невеш, 74).

"Базель": Вацлік, Джака, Самуель, Шер (Эмболо, 57), Сафарі, Фрай (Какітані, 63), Ель-Ненні, Дзуффі, Гонсалес, Штреллер, Гаши (Калла, 77).

Попередження: Гаши, 30. Гонсалес, 38. Самуель, 49. Маркано, 55. Сафарі, 55.

Вилучення: Самуель, 90+1.

Суддя: Ерікссон (Швеція).

10 березня. Порту. Стадіон "Драгау".

В іншому поєдинку 1/8 фіналу, який відбувся 10 березня, мадридський "Реал" несподівано програв "Шальке" 3:4 на своєму полі, однак завдяки гостьовій перемозі в першому поєдинку, вийшов у чвертьфінал.